PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 054
oceny
7,4 10 1 8054
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

Zacznijmy od tego, gra jest niesamowicie grywalna po prostu , cud , miód i orzeszki. Gra w porównaniu do Battlefielda 3 jest bardziej dynamiczna , posiada co prawda mniejsze mapy ale za to sporo ciekawsze. Dzięki uprzejmości ORIGIN udostepnił 7 dniowy trial gdzie mogłem bliżej się zapoznać z tą produkcją, i mimo zachwytu jej nie kupię, a to z prostego powodu. BUGI które uprzykrzają zabawę do granic możliowści. A to zablokowanie się, wpadnięcie pod beton , a od czasu do czasu błędy graficzne itd po prostu koszmar. Ale największy karny ku**s dostają za całkowite spartolenie działania gry. Możecie mówić " Masz do dupy komputer bla bla bla" , ale nie wmówicie mi że komp z 10 GB ramu z GTXem 680 nie da z nią rady. Poszperałem w internecie i naprawdę sporo ludzi ma ten problem. Ba mój kumpel z i5 4690 , 8GB ramu i GTX 970 ma to samo. Dlatego sorry, ale wracam do Battlefielda 3. Sama gra zasługuje na 10 ale za błędy które posiada i problemy z mikroprzycięciami, jestem zmuszony obniżyć jej ocenę do 6/10.

ocenił(a) grę na 5
Bombeldinio

Hahaha kolego high five! Własnie odpaliłem u mnie okres testowy, patrze na ustawienia graficzne, myślę WOW, ale niezła optymalizacja, troszkę wyższe wymagania niż w BF3 Pierwsza misja, Wooooow to na serio już gra? Eeee to pewnie nadal filmik w grze... nagle wsad o kuurde mogę chodzić, to gra! Texturki ostre jak brzytwa dziadka i to światło..... Mniam Myślę sobie, no kurde w końcu Frostbite 3 pokazał na co stać ten silniczek... No i się skończyło tak szybko jak zaczeło. Nagle wszystko przycina i co chwila crash ... Mówię ok, mam lapka więc ustawienia w dół... i w dół... i w dół, aż do LOW I kurna, ciągle to samo... Jednak wszystko gra, to stary, poczciwy BF naszpikowany bugami i innymi niedorobionymi badziewiami.... Ehhh... Wracam do BF BC2 ostatniego dobrego BF Koniec recenzji... (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/10548147_7255496641806 08_4976186384928578140_o.jpg ) Grałem na Asusie G56JR jeśli na tym nie chodzi, no to kurna nie rozumiem jaki komp do tego trzeba mieć -_-

Szkoda, bo na pierwszy rzut oka wydawał się lepszy niż 3... Z dwojga wolę już (w końcu) stabilną 3 :)

ocenił(a) grę na 5
Dzzeju

OKej włączyłem drugi raz i gra chodzi dobrze.... Losie i teraz taka loteria? Albo będzie działać, albo nie? Nieźle... Na razie 7 bo chodzi i nie zacina :)

Bombeldinio

Ja muszę powiedzieć że to całkowita prawda, bugi w tej grze są tak wkur....ce że nie da się tego przeboleć, Grałem na ustawieniach ultra w tą grę o rozdzielczość 1680x1050 graficznie wyglądała ładnie ale to tylko tyle... co prawda nie miałem przycięć podczas gry ale miałem bugi których do dziś nie mogę zrozumieć, jak można wypuścić grę gdzie grając człowiek może wlecieć pod mapę, w multiplayer dziwne rzeczy się dzieją, są miejsca na wszystkich mapach gdzie podczas leżenia z snajperką przesuwając się po danym miejscu wpadamy pod mapę lub tekstury zaczynają wariować. Ja również nadal gram w trójkę czasami uruchomię czwórkę jednak szybko ją wyłączam, gry nie polecam i nie zachęcam do kupna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones