PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616123}

Between Good & Evil

Beyond Good & Evil
8,4 2 739
ocen
8,4 10 1 2739
Beyond Good & Evil
powrót do forum gry Beyond Good & Evil

...i wciąż się zbytnio nie zestarzała. Właśnie obejrzałem na YT ubiegłoroczny "Let's play" gracza,
który przy okazji wydania edycji HD na konsole pierwszy raz zetknął się z tym tytułem. Przyjemnie
było patrzeć i słuchać, jak zachwyca się muzyką, prowadzeniem narracji i gameplayem. Tak samo
mocno jak ja zachwycałem się te niecałe 11 lat temu! To naprawdę niesamowite.

Ów gracz w jednej z ostatnich minut Let's playa wypowiedział kwestię, która chyba najmocniej
zapadła mi w pamięć z uwagi na swoją trafność: "Ta gra jest niesamowita! Właśnie tego brakuje mi w dzisiejszych grach -
różnorodności. Kto by na samym początku przygody pomyślał, że będziemy finalnie uczestniczyć
w epickiej kosmicznej bitwie!"

I chyba faktycznie najwspanialsze jest w BG&E coś co nazwę "wyważonym zróżnicowaniem".
Mam tu na myśli zarówno mądre przeplatanie różnych gatunków (gra akcji, platformówka,
skradanka, gra przygodowa, gra wyścigowa) jak i przeplatanie humorystycznych/luźnych akcentów
fabularnych z tymi cięższymi emocjonalnie.

Jeśli kupię kiedykolwiek konsolę nowej generacji, to chyba tylko dla BG&E 2. Chyba, że zostanie
od razu wydana edycja PC, w co można wątpić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones