PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623211}

Black Mirror III

Posel Smrti III
7,8 513
ocen
7,8 10 1 513
Black Mirror III
powrót do forum gry Black Mirror III


Trochę czasu minęło od ukończenia 2-giej części. Aż wreszcie doczekaliśmy się nie dawno kontynuacji w polskiej wersji kinowej na co szczególnie czekałem. Co tu dużo mówić, seria Black Mirror chyba jak żadna inna, nie wciągnęła mnie tak bardzo w swą historię. Klimat to największa zaleta tej gry, fabuła opowiedziana ze wszystkimi szczegółami jest idealnym uzupełnieniem tego co dzieje się na ekranie. Sama rozgrywka i zagadki logiczne utrzymane są na najwyższym poziomie. Każdy miłośnik przygodówek lubiący mroczne klimaty i klasyczne sterowanie myszką nie będzie zawiedziony. Osobiście najbardziej polubiłem II jej część, jednak żadna z nich nie traci niczego z jej ogólnej świetności i tylko marzyć aby takich gier było jak najwięcej...

Hardstyle_Lover

Ja też właśnie jakoś najbardziej polubiłam II. Nie mam pojęcia dlaczego. Po prostu najbardziej mogłam wczuć się w klimat. Przygodówka faktycznie warta polecenia. Ciekawa jestem czy zrobią jeszcze jedną część. Końcówka wskazywała, że nie jest to jednak wykluczone.

kompaktowa

A mi jedyneczka przypadła do gustu najbardziej. Najwięcej czasu jej poświęciłam i na prawdę trzeba było się nagłówkować przy co poniektórych zagadkach. A że nie miałam wtedy jeszcze internetu nie miało się jak zajrzeć do solucji to i jakoś człowiek bardziej musiał wytężać umysł. Szczególnie przy tych bardzo trudnych łamigłówkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones