PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682116}
6,2 138
ocen
6,2 10 1 138
Blackguards
powrót do forum gry Blackguards

Jestem dopiero w połowie, ale naprawdę bardzo fajnie mi się gra. Nie które walki są
naprawdę bardzo trudne (Gra Krasnoludów, czy choćby zasrane Lilie). Duży minus za
balans gry:
- Bronie obuchowe niszczą wszystko, są za bardzo potężne w stosunku do innych broni, tak
samo z ich drzewkiem skilli
- Ofensywne drzewko Maga z czasem robi się bezużyteczne. Buffy i debuffy przejmują całość
- Czar który przywołuje klona jest przesadzony, tworzysz swojego klona, jeśli masz dobre
skille, klon ma to samo
- O potrójnym strzale z łuku to już szkoda gadać, kusze są do wyrzucenia przez ten skill. No i
+ klon który nie zużywa strzał :)

użytkownik usunięty
robhans

Mnie zauroczyło nasze towarzystwo, ciągle jakaś beka z czegoś, co powie krasnal czy czarodziej.

Natomiast bardzo wkurzający poziom trudności, momentami odechciewa aż się grać, bo niby ciągle jest w miarę łatwo, a tu nagle wyskakują z ratowaniem baronowej w 5 turach czy wspomnianej przez Ciebie dwarve games... Na szczęście w dowolnej chwili można przełączyć na easy, bo inaczej nie miałbym nerwów do powtarzania 100 razy tych samych animacji...

Skoro już trochę pograłeś, to mam pytanie czy ogólnie dużo AP zdobywa się w trakcje gry? Jak dużo można rozwinąć rzeczy maksymalnie? Lubię w rpgach grać wygadaną postacią, więc z początku będę ładował w charyzmę, ale nie chcę, żeby okazało się że zabraknie mi na inne ważniejsze skille i talenty. I tak, wiem, że w dialogach wszyscy biorą udział, więc mogę rozwijać charyzmę u czarodzieja :P

ocenił(a) grę na 9

Czy charyzmę rozwijasz tylko u jednego członka drużyny? Czy jest to wystarczające, żeby pojawiły się nowe opcje dialogowe?

użytkownik usunięty
FILioza

Mam max charyzmę dla siebie i dla Zurbarana, i jesli pojawiały się opcje wykorzystania charyzmy, to były różne dla mnie i dla maga. Ale jest ich baaardzo mało, ja przez całą grę (jestem już chyba w ostatnim queście) mogłem wykorzystać ją dwa razy, Zurbaran trochę więcej, ale też niedużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones