PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612494}
8,4 493
oceny
8,4 10 1 493
Blade Runner
powrót do forum gry Blade Runner

Udało mi się dziś wyhaczyć oryginalnego BR w sklepie z używkami.
W domu zajarany wkładam płytkę i koniec... mój Windows 7 Home Premium 64-bit jest
niekompatybilny. Pisze coś takiego :
" The program or feature "\??\D:\SETUP\SETUP.EXE" cannot start or run due to
incompatibility with 64-bit version of Windows. Please contact the software vendor to ask if a

64-bit Windows compatible version is availabale."
Cóż, raczej kompatybilnej wersji BR nie znajdę. plus po naciśnięciu 'OK' mówi e nie może
zlokalizować "SETUP.EXE"
Zatem chciałem spytać Was, czy jest jakaś opcja zainstalowania go na moim kompie bez
potrzeby reinstalki windka na starszą wersję, bądź zainstalowania 2 systemu na dysku? Z
góry dziękuje za wszelka pomoc :)

użytkownik usunięty
DziaBaL

A próbowałeś przestawić program na tryb zgodności starszego Windowsa? Warto spróbować, chociaż i to niezawsze pomaga.

Dzięki, nie wpadłem na to, myślałem, że to działa tylko z zainstalowanymi grami, ale pokombinuję i zobaczę ;)
Chociaż sądzę, że to właśnie wina windowsa... heeh, chyba trzeba poczekać aż pojawi się na gog.com

ocenił(a) grę na 10
DziaBaL

Wystarczy odpalić na wirtualnej maszynie z windowsem 98 :) Polecam leciutką aplikację prosto od Microsoftu -> Virtual PC.

BenitoSokal

już wcześniej znalazłem, ale dzięki. Choć widzę, że nie jest mi dane w niego zagrać bo i z VPC mam problemy haha.

DziaBaL

Co prawda dawno pisałeś ale napiszę ci jak ja uruchomiłem.
Ściągnąłem grę z jakiejś strony wpisując tytuł w google ( nawet nie wiem jakiej ), przekierowało mnie na torenty i poszło. Zainstalowałem grę za pomocą DAEMON Tools Lite i nie ustawiając żadnych zgodności ani nic po prostu mi odpaliła i już. Mam Win 7 jakby co.
Tak w ogóle to gra jest wypas, polecam gorąco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones