PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752427}
9,1 903
oceny
9,1 10 1 903
Bloodborne: The Old Hunters
powrót do forum gry Bloodborne: The Old Hunters

Sporo miałem godzin w Bloodbornie spedząnych jednak nie skończyłem jeszcze pierwszego przejścia gry więc postanowiłem przed ubiciem Gerhmana przejść Dlc bo pięciu bossów słyszałem że krótkie i liniowe oraz trudne ale to jasne że tak. I tak jeszcze Dlc nie skończyłem bo został mi finałowy boss Sierota kos która z pewnością nie zawiedzie. Natomiast Dlc jest świetne chyba najlepsze ze wszystkich soulsów serio tak dobrze się bawiłem i męczyłem ostatnio w Dlc do DS1 serio bo do DS2 Dlc były bardzo dobre ale bossowie opcjonalni zawodzili Lud i Zalen oraz Niebieski demon kuźni czy ta trójka z pierwszego dodatku to reksiny a w Dlc do DS3 nie grałem ale rozważam zakup bo kusi. Natomiast The Old Hunters od pierwszego wejścia nie zawodzi lokacje świetne, klimatyczne i pełne sekretów. Pierwsza lokacja to co prawda Rewir katedralny ale zmodyfikowany że czuć że się zmieniło, Ten szpital to chore i przerażające miejsce gdzie autentyczne miałem nutkę horroru, Wioska rybacka jest niczym Blighttown tylko nad morzem czy gdzieś tam z przeciwnikami paskudnymi i niepokojącymi ogólnie wszystkie lokacje trzymają poziom w skrócie.
Bossowie natomiast to praktycznie wybitni poza jednym ale to zaraz :
-Ludwik przeklęty custenka geniusz, walka świetna wymagająca i boss zapisał się w pamięci mocno druga faza również genialna i walka zmienia się, lore też miażdży.
-Żywe porażki to najsłabszy boss w całym Dlc choć ma plusy jak arena do walki z tym słonecznikiem ale to tyle o chwaleniu to po prostu Gwiezdny emisariusz tylko ciut poteżniejszy walka prosta bo chodzi o to by wybijac ich jak najszybciej nic ciężkiego.
-Lady Maria walka równy z równym świetny lore, agresywne ataki dodatkowo w trakcie walki jej ataki mają większy zasięg, custenka geniusz.
Lawrence czyli boss opcjonalny jedyny taki bo to bestia kleryka tylko mocniejsza zginąłem najwięcej razy a w drugiej fazie się czołga się w skrócie jeśli zawiódł was w podstawce to w Dlc zrekompensuje wam to.
-NO I Sierota kos custenka świetna i niby z postury powolny ale agresywny więc czeka mnie trudny przeciwnik.


Ogólnie Dlc super ale jeszcze dodam minus za krótkie.

Chwalmy słońce i strzeżcie się Starej krwi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones