PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714427}
8,7 3 794
oceny
8,7 10 1 3794
Bloodborne
powrót do forum gry Bloodborne

Gdyby Bloodborne było czymś nowym na rynku oceniłbym grę na 9. Ale Bloodborne to tylko kalka Dark Souls z naciskiem przesuniętym w stronę akcji i to na dodatek zrobiona przez tego samego człowiek co oznacza, że From Software wydali właściwie dwa razy tę samą grę delikatnie ją tylko zmieniając. Cała mechanika gry jest identyczna. Różnica polega na tym, że akcja jest szybka, a kamera umiejscowiona jak w typowym hack'n'slash. Menu i dźwięki bardzo przypominają Soulsów a ponownie wyśróbowany poziom trudności i system powrotu po śmierci do 'ognisk' po prostu zabija przyjemność z rozgrywki. Piszę to jako fan Dark Souls. Uważam, że jedna marka wykonana na takich warunkach w zupełności wystarczy. Z innych problemów wymienię fatalną animację w grze. Gra działa mało płynnie, grubo poniżej oczeiwać jak na konsole nowej generacji. Ponadto grafika jest również poniżej poziomu. To, co widać na screenach i zapowiedziach wygląda niebo lepiej niż sama gra. Dla mnie osobiście jest to 250 zł wyrzucone w błoto. Oczywiście to moja nieostrożność, ale cegiełkę dorzucili tu wszyscy recenzenci, którzy rozpisywali się nad walorami tej gry. Myślę, że przydałoby się trochę więcej obiektywizmu przy ocenianiu tej gry.

ocenił(a) grę na 10
majkelhmf

Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinieneś ocenić Dark Souls też na 5, bo przecież było tylko kalką Demons Souls :p

ocenił(a) grę na 10
Pshepyoor

Dokładnie, ale jak się nie ma argumentów, to trzeba się podpierać takim czymś. xD Idąc dalej, powinien oceniać np. wszystkie wyścigówki na 5, bo przecież już kiedyś wyszła gra, w której ścigają się samochody, a teraz same kalki robią. Bredni o złej grafice nie rozumiem, może mu się konsola przegrzewa.
"Zmienili tytuł, a mechanika pozostała...? Nie mogą tak robić, daję 5!!! REEEEEeeee!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones