PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714427}
8,7 3 785
ocen
8,7 10 1 3785
Bloodborne
powrót do forum gry Bloodborne

Znakomita!

ocenił(a) grę na 8

Gra jest rewelacyjna, ma jednak znaczącą wadę; jest za krótka!

ocenił(a) grę na 4
Wilkinson

Moge wiedziec ile h zajelo ci przejście ? Zastanawiam sie nad kupnem tej gry.

ocenił(a) grę na 9
daniinter

Gra jest na 40h spokojnie, a jeśli nie jesteś wprawiony to będziesz zmuszony powtarzać bossów lub całe lokacje to czas może się wydłużyć nawet 2-krotnie. Do tego dochodzą dungeony które można penetrować niemal bez końca (taka nowa opcja lochów bez fabuły jakby osobna gra, mi osobiście nie przypadło to do gustu) Ogółem nabiłem lekko ponad 100h zanim poczułem się spełniony i odłożyłem grę (póki co) na półkę.

ocenił(a) grę na 8
daniinter

ok 35h. W tym troche grindu, powtarzanie walk z bosami i zbieranie fiolek z krwią. Starałem się lizać ściany i poznać jak najwięcej gry ale sporo rzeczy jest ukrytych. Fabułę można skończyć jeszcze szybciej jeśli się człowiek uprze. Zgodzę się jednak, że da się wycisnąć z niej spokojnie te 100h jeśli zwiedzisz lochy (któych np ja wogóle nie ruszyłem) i odkryjesz wszystko (nie odnalazłem 2lub 3 bosów i chyba jednej lokacji).

ocenił(a) grę na 10
Wilkinson

To zależy jak się w tę grę gra ;) Ja chodzę po lokacjach i wręcz "liżę ściany", do niektórych wracam ponownie, bo szczęka opada jak się patrzy na to jak są zaprojektowane (Zapomniany Zamek Cainhurst). Do tego masz dungeony i pvp. Ta gra jest zajebiście długa jak w nią grasz czerpiąc przyjemność, a nie grindując byle do przodu :)

ocenił(a) grę na 10
braindead138

Platyna zajęla mi miesiąc

ocenił(a) grę na 9
braindead138

Mi najdłużej zajęło wyfarmienie mocnych gemów na skażonych dungeonach, swoją drogą szkoda że nie ma dungeonów w DKS3 bo to super pomysł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones