PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611151}
7,6 5 693
oceny
7,6 10 1 5693
Borderlands
powrót do forum gry Borderlands

3/10 - Bo FPS

ocenił(a) grę na 8

Gdybym wybitnie się nie nudził to bym nigdy nie dotknął Borderlandsów nawet patykiem bo najzwyczajniej mnie odpycha ta wstrętna komiksowa grafika i elementy RPG.

Postrzelałem se trochę z początku ale fajne to to nie było. Postanowiłem iść dalej. Natrafiłem na jakiegoś gagatka, w którego wstrzeliłem wagon amunicji a jemu zregenerowała się zbroja i zdrowie na 100%. Co to ma być?! Olałem go i wpadłem do jakiś korytarzy w górach. Spotkałem tam kilku rzezimieszków, w których wystrzeliłem całą moją dostępną amunicję a wielu z nich nadal stało na nogach. WTF?! Ich też olałem. Postanowiłem dać grze jeszcze jedną szansę i udałem się w zupełnie inne rejony. Wpadłem do jakiejś pieczary gdzie na jakimś ringu rodem z Mad Maxa przywitał mnie boss, który załatwił mnie w ciągu kilku sekund.

Ponoć to gra, w której można sobie postrzelać.... Tak?

Oczywiście w tym momencie podziękowałem grze.

STAMiNA

Bo trzeba w to umieć grać. to cRPG Hack&Slash. Musisz odpowiednio przystosować styl gry do umiejętności, broni oraz tego na co wydajesz punkty. Do tego expić, lootować i uważnie grać. Już nie pierwszy raz narzekasz n coś o czym nie masz pojęcia i wystawiać dobrej grze niskie noty. Skoro masz problem to poczytaj i pooglądaj video, a nie jedziesz po czymś tylko dlatego że ci nie idzie. Początek gry jak się człowiek przyzwyczai jest prosty. Zwłaszcza jak się grało już dużo w H&S.
A oprawa graficzna jest dobra, to kwestia gustu. Jak się nie podoba styl graficzny to się nie gra w grę - proste. Mi się kiedyś nie podobał oprawa, ale jak zagrałem to zmieniłem zdanie.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

Dla mnie okazała się za trudna więc to poważna wada. Nawet nie ma żadnego wyboru poziomu trudności w tej grze. Jak niby mam sobie nabić level skoro ciężko eksterminować przeciwników i często ginę?

>Skoro masz problem to poczytaj i pooglądaj video, a nie jedziesz po czymś tylko dlatego że ci nie idzie
Jakoś gra mi obrzydła i nie mam ochoty na jej rozpracowywanie. Styl rozgrywki mi zbytnio nie leży.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

>Już nie pierwszy raz narzekasz n coś o czym nie masz pojęcia i wystawiać dobrej grze niskie noty.
O czym niby nie mam pojęcia? Poza tym przeczytaj to co napisałeś. Wystawiać? Chyba wystawiasz? Czytaj to co piszesz przed wrzuceniem posta bo stwarzasz wrażenie upośledzonego człowieka.

STAMiNA

Ja jakoś nie umierałem. W tej grze nie możesz iść byle gdzie, pewne miejsca zostawia się na potem. Skrytki też warto szukać, loot musisz mieć dobry. Trzeba umieć grać.
I znowu mnie obrażasz, że niby stwarzam wrażenie upośledzonego człowieka - bo literówkę miałem.
Masz chyba ze sobą problem jakiś.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

>Ja jakoś nie umierałem.
Fantastycznie. :)

>W tej grze nie możesz iść byle gdzie
Gdziebym nie poszedł to dostawałem bęcki.

>loot musisz mieć dobry
No na starcie miałem taki loot jaki był w grze.

>Trzeba umieć grać.
Nie przepadam za hack&slashami. Nie lubię tej zabawy z lootem. Drażni mnie to.

>Masz chyba ze sobą problem jakiś.
Nie. Nie mam.

Powiedz mi ty do gimnazjum chodzisz? Czy jeszcze młodszy jesteś? :D

STAMiNA

Człowieku ja lada mam moment będę miał 19 lat, a Ty mi o gimnazjum pierdzielisz. Widać, że brak ci argumentów to ze szkołą wyjeżdżasz. Jeszcze mi pisze, że nie lubi H&S. Skoro nie lubisz to po cholerę w to zaczynałeś grać? To jakbym ja grał w coś w co nie lubię z uwagi na rodzaj gry i jej styl. I jeszcze wszędzie dostawałeś bęcki. Śmiech na sali.
Zamierzasz dalej się kompromitować czy przestaniesz już tak pisać?.
Już nie wspomnę o twoich ocenach. Wiele genialnych tytułów ma od ciebie jedynki, albo czwórki.
Zresztą nie pierwszy raz widzę jak kłócisz się z innymi o słabości gry i wielu gier, często nie mając argumentów.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

>Człowieku ja lada mam moment będę miał 19 lat,
A ja mam 31 lat dziecko.

>a Ty mi o gimnazjum pierdzielisz.
Z twojego pisania wnioskuje, że jesteś zwykłym gimbusem.

>Widać, że brak ci argumentów to ze szkołą wyjeżdżasz
Nie. Nie brakuje mi argumentów. Pierwszy powód dla, którego uważam, Borderlandsy za złą grę to poziom trudności. Gra jest frustrująca.

>Skoro nie lubisz to po cholerę w to zaczynałeś grać?
Chciałem spróbować bo tytuł jest w wielu stron zachwalany no i to w końcu FPS a ja uwielbiam FPSy.

>Zamierzasz dalej się kompromitować czy przestaniesz już tak pisać?.
Nie widzę w tym kompromitacji. Trzeba mieć umysł dziecka, żeby się nad tym tak pałować. haha

>Już nie wspomnę o twoich ocenach. Wiele genialnych tytułów ma od ciebie jedynki, albo czwórki.
No i co z tego? Dla mnie widocznie te gry są słabe.

>Zresztą nie pierwszy raz widzę jak kłócisz się z innymi o słabości gry i wielu gier, często nie mając argumentów.
Nieprawda. Zazwyczaj pisze co mi się w danej grze nie podoba albo na odwrót. To nie ja się kłócę tylko dzieci twojego pokroju sapią mi coś w moich tematach.

STAMiNA

Do ciebie ma pretensje każdy z kim ''dyskutujesz''. Rzeczywiście każdy z nich jest dzieckiem. Cały czas widać, że brakuje ci sensownych argumentów. Używanie tekstów o szkole i gimbusiarstwie czy innym gównie raczej o tym nie świadczy. Panie męczysz pan.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

>Do ciebie ma pretensje każdy z kim ''dyskutujesz''
No i?

>Rzeczywiście każdy z nich jest dzieckiem.
Większość to niewyłebczone dzieci, które nie rozumieją, że ktoś ma własne zdanie.

>Cały czas widać, że brakuje ci sensownych argumentów.
Cały czas jak komentuje grę to wymieniam jej wady i zalety. Piszesz bzdury dziecko.

>Używanie tekstów o szkole i gimbusiarstwie czy innym gównie raczej o tym nie świadczy.
Ja stwierdzam fakt. Wypowiadasz się jak małolat.

STAMiNA

No tak, bo jak pisze ci, że nie masz racji, gdy jej nie masz oraz gdy nie zgadzam się z czymś z tobą, mimo że powinienem to piszę jak małolat. Do tego każdego z nich nazywasz ''dzieci'', nie wiedząc nawet że połowa z nich może mieć prawie tyle co Ty. A jako elementy gry w stylu Cyberpunk, komiksowa grafika lub styl. Można oceniać czy dobrze je wykonano, ale oceniać to że one są ich nie lubiąc? To tak jakby narzekać, że film o Mafii opowiada o Mafii.

Ale typ.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

>No tak, bo jak pisze ci, że nie masz racji, gdy jej nie masz
Ale ty nie jesteś wyrocznią, że masz rację. Możesz mieć inna opinię ale nie masz monopolu na prawdę. :)

>oraz gdy nie zgadzam się z czymś z tobą, mimo że powinienem to piszę jak małolat
Nie. Twój styl wypowiedzi sugeruje młodą osobę. Poza tym masz 18 lat dla mnie jesteś smarkiem.

>Można oceniać czy dobrze je wykonano, ale oceniać to że one są ich nie lubiąc?
Tak.

>Ale typ.
No jak dziecko. :D

STAMiNA

Ośmieszasz się, ale nie zamierzam prowadzić ''dyskusji'' w dwóch tematach, więc trollouj sobie w tym drugi. Przynajmniej można się pośmiać przy jedzeniu z typa takiego jak Ty. Zawsze to jakaś chwilowa rozrywka przed powrotem do genialnych gier według mnie i prawie każdego na od 8 do 10, ale gównianych i gniotowatych według ciebie | gier.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

>Ośmieszasz się,
Nieprawda. Nie widzę tutaj ośmieszania się. :D Powtarzam. trzeba być dzieckiem, że przywiązywać wagę do takich pierdół jak niemożność poradzenia sobie z grą.

>ale nie zamierzam prowadzić ''dyskusji'' w dwóch tematach
Szkoda. Tak merytorycznie piszesz. ;(

>więc trollouj sobie w tym drugi
A więc już jestem trolem? :D

>Przynajmniej można się pośmiać przy jedzeniu z typa takiego jak Ty
A śmiej się ile dusza zapragnie. haha Jesteś po prostu dzieckiem. Udowadniasz to w każdej linijce.

STAMiNA

Możesz skończyć ?
Nie umiesz grać to nie graj Każualu

ocenił(a) grę na 8
DR16

>Możesz skończyć ?
Nie.

>Nie umiesz grać to nie graj Każualu
No przecież nie gram w to.

STAMiNA

Oh...

To w takim razie sorry

ocenił(a) grę na 8
DR16

Gdyby tylko zaimplementowali poziomy trudności i nie wymuszali wykonywania zadań pobocznych celem nabicia levelu gra byłaby genialna.

STAMiNA

To jest RPG jak Diablo, czego ty się spodziewałeś ?

ocenił(a) grę na 8
DR16

Spodziewałem się miodnego FPSa.

STAMiNA

Źle sobie dobierasz oczekiwania wobec danej gry

ocenił(a) grę na 8
DR16

Będę robił drugie podejście do tej gry.
Jakieś wskazówki odnośnie stylu gry?

Z tego co się orientuję trzeba:
- Przeszukiwać każdy kąt, każdą dziurę
- Wykonywać wszystkie możliwe zadania poboczne
- Często odwiedzać sklepy

Tu jest w sumie kilka porad jak grać aby się nie frustrować:
http://www.filmweb.pl/videogame/Borderlands+2-2012-629041/discussion/Gra+nie+jes t+w+cale+trudna+!+Kilka+podstawowych+porad,2245542

Kto wie może się wkręcę. hehe

STAMiNA

Przestań z tym swoim hehe bo mnie wkurzasz

ocenił(a) grę na 8
DR16

Ale to mój temat i mogę sobie w nim pisać w moim stylu. hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones