PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611151}
7,6 5 693
oceny
7,6 10 1 5693
Borderlands
powrót do forum gry Borderlands

Super tytuł!

użytkownik usunięty

Jest dla mnie niczym Diablo II dla fanów hack'n'slash. Bardzo często sięgam ponownie po ten tytuł, ponieważ podoba mi się to całe zbieractwo giwer :) Poza tym bardzo lubię FPSy. Największą wadą według mnie to fabuła i schematyczność. Wiem, że nie oto w tej grze chodzi, ale czasem wiało straaaszną nuuudą. Coś tam niby było, czegoś tam szukałem, kogoś zabiłem, ale tak naprawdę gra mogłaby być po chińsku i nie robiłoby mi to wielkiej różnicy.

Względem fabuły, to z pewnością nie o to w tej grze chodzi. Zgadzam się jednak w kwestii schematyczności, niekiedy przemierzając lokacje prześladuje mnie wrażenie ogólnego recyklingu. Wielkiej różnorodności nie ma też wśród wrogów. Dziwna sprawa z tą grą - powszechny konsensus wśród fanów Diablo głosi, że od czasów Diablo II to póki co (już niedługo, w końcu beta trzeciej części we wrześniu) ich ulubiony tytuł. Faktycznie, paradoksalnie ma to w sobie jakiegoś ducha tamtej serii. Grając sam po krótkim czasie ziewałbym pewnie z nudów, ale grając w co-opie z kumplem to jedno z lepszych "growych" doświadczeń. Dlatego nie żałuję niedawnego zakupu gry ze wszystkimi DLC, w jednej z reedycji. Jeśli ktoś czekał na okazję, by zagrać, to chyba jest to najlepsza okazja. Zwłaszcza, że sequel ponoć wiosną przyszłego roku.

8/10, podobnie jak Ty dodaję do ulubionych.

Galadh

"Faktycznie, paradoksalnie ma to w sobie jakiegoś ducha tamtej serii. Grając sam po krótkim czasie ziewałbym pewnie z nudów, ale grając w co-opie z kumplem to jedno z lepszych "growych" doświadczeń."

Trochę niefortunnie to napisałem, powinienem jakoś rozdzielić te dwa zdania. Nie chodzi mi oczywiście o to, że granie w Diablo w jakikolwiek sposób mnie nudziło. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones