PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620263}
7,8 92
oceny
7,8 10 1 92
Breath of Fire IV
powrót do forum gry Breath of Fire IV

widzę że mało osób gustuje w starych dobrych jRPG :( a seria Breath of Fire jest jedna z lepszych .

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

Popieram. Początkowo uważałem BoF 3 za lepszą grę, ale zmieniłem zdanie. BoF 4 ma IMO jednego z najlepszych final bossów w jRPG - Fou Lu. Jak dla mnie jest to postać znacznie ciekawsza (i ogólnie lepsza ;)) od uwielbianego przez wszystkich Sephirotha z FF7.

ocenił(a) grę na 9
Christof20

Też uważałem BOF 3 za najlepszą część :) szkoda że już nie wychodzą dalsze części :( jak dla mnie jedna z lepszych serii jRPG . Sephiroth Był ostatnim Bossem w FF7 ale to nie on był najtrudniejszy :)

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

Generalnie uważam, że Capcom nie wykorzystał potencjału BoF 3 i BoF 4. Akurat z tymi dwoma grami Capcom mógł zrobić to, co Square zrobiło z FF7 (w tym przypadku bodajże jeszcze trzy gry i dwa filmy). Weźmy np. BoF 3 - gracze napewno ucieszyliby się, gdyby zaserwowano im historię rozgrywającą się w czasie wojny Strażników (Guardians) ze Stadem (The Brood).

ocenił(a) grę na 8
Christof20

Mam takie pytanie bo jestem bardzo zainteresowany serią breath of fire i pytanie brzmi.
Czy każda część kontynuuję wydarzenia z poprzedniej czy jest tak jak w Final Fantasy gdzie każda część opowiada całkowicie inną historię ? Bo z tego co widzę w III i IV części głównym bohaterem jest RYU to znaczy że IV część jest kontynuacją opowiedzianej historii z III części ?. Prosiłbym o odpowiedź z góry dziękuję

ocenił(a) grę na 9
Bombeldinio

W zasadzie każda część opowiada zupełnie inną historię, osadzoną w innym świecie. Powtarzają się jedynie pewne elementy - przede wszystkim dwójka głównych bohaterów: Ryu i Nina. Można się oczywiście doszukiwać powiązań między kolejnymi częściami, ale to już zupełnie inny temat.

ocenił(a) grę na 10
D3Mania

szok ,że tak mało osób oceniło tą grę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 9
Sztocky

Gdyby to była strona poświęcona grą pewnie byłoby lepiej, no ale trudno. wiesz każdy fan jRPG zna tę serie a takich osób w Polsce nie jest aż tak dużo. Chciałbym aby pojawiła się następna część szkoda że stare dobre turowe jRPGi dzisiaj są już rzadkością :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones