PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611414}

Brink

5,0 361
ocen
5,0 10 1 361
Brink
powrót do forum gry Brink

Grałem parę godzinek u kuzyna, w trybie dla jednego gracza, ogólnie gra się bardzo chaotycznie z botami, są po prostu strasznie głupie, wszystkie zadania wyznaczone w misji musimy zrobić praktycznie sami, nawet medyk nie potrafi nas czasami uleczyć, zamiast tego pcha się w ogień nieprzyjaciela, dlatego też nie polecam gry na singlu. Widziałem jednak jak kuzyn grała na multi, rozgrywka od razu staje się bardziej dynamiczna, a walka to już nie chaotyczna wymiana ognia(jak to się miało w przypadku botów) , oczywiście wszystko zależy od dobrej drużyny, bo wiadomo że zawsze znajdzie się kilku typów którzy zamiast współpracować w grupie, chcą nabijać fragi, a w Brinku nie to jest najważniejsze.
Tak więc z tego co zdążyłem zaobserwować, Brink to dynamiczny shooter sieciowy, który stawia na współpracę. Niestety nic więcej nie mogę o tej grze napisać, oceny również nie będę wystawiał, ponieważ nie posiadam tego tytułu, i raczej nie zakupie go w najbliższym czasie.

ocenił(a) grę na 7
Kamczak

To trochę głupi ci łapacze fragów, skoro za proste podzielenie się amunicją dostaje się więcej expa niż za zabicie 3-4 przeciwników.

_Garret_Reza_

Niestety, i takich graczy jest coraz więcej. Najbardziej wnerwiają mnie gracze BF: BC2, kiedy trzeba atakować daną pozycję, 5 na 6 graczy wybiera snajpera, i kampi na swoim respownie, kompletnie tego nie rozumiem. Dlatego też takie gry sprawiają największą przyjemność, kiedy gra się ze znajomymi, lub chociaż osobami które wiedzą jak grać,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones