PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611414}

Brink

5,0 361
ocen
5,0 10 1 361
Brink
powrót do forum gry Brink

Niskie oceny

ocenił(a) grę na 3

Zakładam się że zaraz posypią się słabe oceny bo gra to nie CODopodobny wytwór i nie ma pokazanych ile kto zdobył zabójstw tylko jakieś tam XP. Według mnie Brink to jeden z najświeższych FPS'ów tego roku i zresztą stawia na grę całego zespołu. Dlatego właśnie małe dzieci, które nie rozumieją, że w grach liczy się coś więcej niż liczba zabitych, będą stawiały niskie oceny. Ja chwytam tytuł bo Splash Damage wypowiadało się, że jeśli coś jest nie wyważone to naprawią to nie dodając żadnego patcha = zero bulszitu szerzącego się w CODopodobnych grach. Dziękuję. Dobranoc.

ocenił(a) grę na 7
czken10

"jeśli coś jest nie wyważone to naprawią to nie dodając żadnego patcha = zero bulszitu szerzącego się w CODopodobnych grach"

Że jak?

Niskie oceny są efektem tego, że ktoś zagrał parę godzin w singla, i to na konsoli. Ja wstępną ocenę wystawię za kilkanaście godzin, gra już zakupiona, leży pod ręką, około 2 w nocy będzie można już instalować.

ocenił(a) grę na 8
_Garret_Reza_

no tak niestety jest
teraz nowe gry nie mają siły przebicia bo na rynku króluje CoD4 i CS 1.6. każda nowa gra jest skazana na porażkę bo nie jest znaną marką
ja jestem zwolennikiem gry klanowej i na taką też grę czekam

już pieniążki w portfelu czekają i jutro po szkole jadę po swój egzemplarz

miłej zabawy!

ocenił(a) grę na 8
nvk4

Mi sie wydaje, ze to wlasnie Black Ops a nie CoD4 teraz króluje.

ocenił(a) grę na 3
_Garret_Reza_

"jeśli coś jest nie wyważone to naprawią to nie dodając żadnego patcha = zero bulszitu szerzącego się w CODopodobnych grach"

Że jak?"

Trudno wytłumaczyć ale uwierz mi że tak jest ( wiem bo oglądałem wywiad z twórcami )

ocenił(a) grę na 7
czken10

A jak się to ma odbywać?

ocenił(a) grę na 3
_Garret_Reza_

Jak znajdę filmik na YouTube z tym wywiadem to napiszę komentarz

czken10

Twoja wypowiedź nieco konfliktuje się z ostateczną oceną...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones