PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=667039}
7,9 1 992
oceny
7,9 10 1 1992
Brothers A Tale of Two Sons
powrót do forum gry Brothers - A Tale of Two Sons

10/10

ocenił(a) grę na 9

Fantastyczna gra przygodowa z genialną oprawą graficzną. Mankamentem może wydawać się fakt, iż grę można przejść w dwie osoby, nie ma opcji single player. Ja przeszedłem ze swoją dziewczyną to mi tam nie przeszkadzało :) z początku delikatnie irytuje kamera aczkolwiek można się przyzwyczaić, dla mnie bomba :)

Masters3

Skad te pomysly ze nie ma single player? Moze na klawiaturze są trudności, ale gra jest stworzona pod xboxowego pada (co z resztą jest wspomniane przez autorów na poczatku gry), gdzie z łatwością steruje się i jednym i drugim bratem...

ocenił(a) grę na 9
EwkaS

wiem, ja grałem na padzie do xboxa ale samemu gra się idiotycznie :) na dwa pady się nie da, można na padzie i klawiaturze. w standardzie jest opcja gry na WSADzie i strzałkach, spróbuj w ten sposób...nie każdy kupuje konsole albo specjalnie pada do xboxa pod komputer :) napisz swoją opinię i poleć od razu pada bezprzewodowego z adapterem żeby sobie mogli grę przejść, która trwa niespełna kilka godzin

ocenił(a) grę na 8
Masters3

Czytałem o tej grze na polygamii, i to sterowanie to chyba specjalnie, taka cecha szczególna tej gry. Sam zagrałem i dla mnie sterowanie padem od xboxa nie sprawiło żadnych problemów.

ocenił(a) grę na 8
EwkaS

ja grałem na pc, klawiaturze, i trochę zgrzytałem zębami, szczególnie na początku. Kiedyś muszę to powtórzyć z drugą osobą, historia jest tak dobra, że z pewnością ją powtórzę.

ocenił(a) grę na 8
Masters3

Fantastyczna oprawa graficzna? zależy na czym grałeś ja grałem na ps3 tam grafika była nie zaciekawa zaś sama gra zajmowała niecałe 700 mb ale pozatym super gierka

ocenił(a) grę na 9
HUBERTciawo

na piekarniku grałem :)

Masters3

Ja przeszłam sama grając obiema postaciami na PC i nie widziałam żadnego problemu, może nawet wręcz przeciwnie, coś innego ;) Nie wiem jak na PS, ale na PC grafika jest świetna.

kama9449

Ten tytuł nawet zdobył nagrodę za najlepszą grę na Xboxa.

Zapraszam do siebie na mój top gier 2013 roku :)

http://literackiespelnienie.blogspot.com/2014/01/moje-top-15-gier-2013-roku.html

ocenił(a) grę na 9
chris3z8

To w to mozna grac w dwie osoby ? W sumei nawet bym nie chcial. Nie w tym przypadku. Idealna gra, w 2013 dla mnie wygrywa nawet z Last Of Us. Dalbym 10 ale jednak ta opowiesc dla mnie moglaby trwac jeszcze dluzej. Ale i tak jedna z najoryginalniejszych produkcji. Cos co ma ducha i klimat takich produkcji jak Little Big Adventure czy Heart Of Darkness

tyciu

Zdecydowanie tytuł za krótki. Ciekawa odskocznia od blockbusterów growych :)

ocenił(a) grę na 9
chris3z8

nie jedyna przeciez

ocenił(a) grę na 9
Masters3

Na PS3 nie ma opcji dla 2 graczy.

ocenił(a) grę na 10
Masters3

Ta gra jest zrobiona pod singla. Lewa gałka starszy brat, prawa młodszy. Proste łatwe i przyjemne

ocenił(a) grę na 8
SensationTMF

Troche bzdury piszesz bo zarówno na klawiaturze i na padzie można grać samemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones