PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710190}
7,0 3 024
oceny
7,0 10 1 3024
Call of Duty: Advanced Warfare
powrót do forum gry Call of Duty: Advanced Warfare

Niedługo w Call of Duty będą kosmici i akcja będzie się działa na kilku planetach.

matiklider

tak 2054 rok w Black ops był 2025 a który był w Ghosts bo jedne zródła podają że 2023 a drugie że 2027 a oficjalnie to Black ops 2 jest w najdalszej przyszłości

matiklider

Już byli kosmici w Call of Duty:Ghost (Akcja działa się w alternatywnej przyszłości)

dagon1911

Tak ale to był dodatek w kampanii nie byli głównymi antagonistami.

ocenił(a) grę na 8
matiklider

Bezsensowne przemyślenia.
Gra w końcu ewoluowała z beznadziejnego i nudnego systemu na coś nowoczesnego i grywalnego, ale dzieciaczki i tak płączą...

DeGreZet

Kto płacze? Ja tylko stwierdzam fakty a poza tym wole gry z przyszłości typu Halo czy Destiny ale Bf(4) też lubie, choć szkoda mi trybu zombie który najlepszy był w Black Opsie

ocenił(a) grę na 8
matiklider

Ja tez lubie oba rodzaje gier, ale jak mam grać po raz 6 w to samo i płacić za to znowu ponad 100zł to podziękuje. AW to miła odskocznia od nudy jaka panowała w serii od dłuższego czasu.
Zombie to było coś, a teraz złodziejaszki z Activision dodadzą zombie do nowego CoDa, ale jako płatne dlc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones