PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 819
ocen
6,7 10 1 3819
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Jak w temacie. Cała prawda o Call of Duty.

https://www.youtube.com/watch?v=UcUVyjcms7M

burza_lukas

To jest o Black Ops 2, a nie o całej serii dzieciaku.

bartoszcyc8

No co Ty nie powiesz. Tak się właśnie reklamuje film video umieszczając na tematach, które mają związek z tematem bo COD a które będą często odwiedzane....pustaku.
Poza tym dzieciaku to możesz sobie mówić do swoich kolegów z podwórka z którymi się bawisz w piaskownicy chłopcze. Skoro nie znasz kogoś i nie wiesz ile ma lat to się nie udzielaj bo pewnie jestem starszy od Ciebie.

burza_lukas

Jesteś tylko pyskatym gówniarzem i spamujesz na filmwebie. Pozdro frajerze.

bartoszcyc8

Właśnie widać kto jest pyskatym gówniarzem. Dajesz tego idealny przykład.

burza_lukas

Ty dałeś już wcześniej jako pierwszy.

bartoszcyc8

Obydwoje dajecie przykład swojego pyskatego gówniarstwa i zamiast off-topować i zakładać bezsensowne tematy, moglibyście się nie udzielać nie na temat. To tyle, co chcę powiedzieć w tym temacie. Żegnam.

Ziomaletto

No wybacz, ale to nie ja założyłem ten bezsensowny temat, tylko tamten osobnik. Właśnie pokazałeś gówniarzu, że nie potrafisz nawet przeczytać kto jest założycielem tematu, więc się nie udzielaj trollu.

bartoszcyc8

"Właśnie pokazałeś gówniarzu,", "więc się nie udzielaj trollu." - i kto to mówi... Odpowiadając na mój post ukazujesz tylko to, że szacunek to zupełnie obce dla ciebie słowo i nie umiesz go okazywać żadnej osobie, nawet swoim kolegom czy bliskim. A co do tematu, czy to z BO II czy nie, tej gry i tak nie kupię, wolę kupić w te miejsce FC3, które jest o wiele lepsze, niż jakiś przyszłościowy FPS z bronią na złom i z dziadkami. Może jeszcze w puste miejsce na mojej gablotce z grami wyląduje Ghost Recon: Future Soldier. No a temat w ogóle w złym dziale, bo to jest dział o COD: Ghosts, a nie BO2. @burza_lukas - dobieraj tematy do gier, taka mała prośba.

Ziomaletto

Ja posiadam wszystkie części Call of Duty, a i Far Cry 3 także. Jestem fanem obu serii, a szczególnie CoD i zirytował mnie ten temat, dlatego zwróciłem mu uwagę. Mogłem chyba, prawda? A co do szacunku, to ty pierwszy do mnie napisałeś, wyzywając mnie przy tym i skoro ty nie okazałeś szacunku już na początku, to ja tym bardziej nie muszę teraz. Udajesz tylko kulturalną osobę, a tak naprawdę jesteś chamem bez honoru w dodatku.

bartoszcyc8

No dobra, przepraszam, może źle dobrałem słowa, więc zamiast reagować na jego temat, mogłeś nie odpowiadać, bo tylko gościa nakręcasz. I w dodatku psuje się wizerunek nie tylko nas wszystkich, ale i całej strony. I NIE jestem chamem bez honoru, bo czasem jak trzeba to umiem przepraszać. A nie napiszę, że ty nie potrafisz przeprosić, bo wcale tak nie sądzę. Mam nadzieję, że nie będzie w tym temacie tylko zła. Czekam na Call of Duty: Ghosts i oby gra się udała (może w gablocie zmieści się jeszcze BF4, chociaż na razie spisuję je na straty, no i jeszcze, jeśli będzie, zrobię jeszcze miejsce na GR:FS - Next, bo podobno ma być)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones