PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 819
ocen
6,7 10 1 3819
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Call of SHIT

użytkownik usunięty

Co roku kopiuj i wklej, zmieniając jedynie otoczenie, bohaterów, dubbing i fabułę (na kolejną denną).

Swoboda tak wielka, że twórcy Skyrim czują się zawstydzeni. Wszędzie niewidzialne ściany, skryptów tyle, że idzie się zheftać. A najlepsze to to, że gra się przechodzi sama.

Call of Duty - czyli jak zarobić co roku na kilku milionach dekli co lubią jak gry się przechodzą same.

Nie oceniam multi tylko single

W pełni się z tobą zgadzam. Jednak najgorsze jest to, że zaraz rzucą się fani multi, dla których liczy się tylko bezsensowna napierdalanka.

TheMartino07

Bezsensowna napierdalanka? to po co grasz ?

HUBERTciawo

Wiesz czemu gram? BO MOGĘ. A wiesz czemu wyrażam swoją opinię? BO MOGĘ.
Jeszcze jakieś durne pytania?

TheMartino07

Durna jest twoja opinia i brak manier do tego jesteś kretynem ( ciotom) call of duty to jest napierdala fakt no ale jeśli to jest dla ciebie bezsensowne to ja się pytam po h#uj tu wszedłeś ? Pedale?

HUBERTciawo

"do tego jesteś kretynem (...) to ja się pytam po h#uj tu wszedłeś ? Pedale?" - a wcześniej napisał "brak manier". Co za skończony kretyn xDDDDDDDDD Przeczysz sam sobie polaczku xDDD
Hah, i ta genialna składna zdań, po prostu geniusz xD

"call of duty to jest napierdala(nka)" - właśnie tak widzicie "Call of Duty", a grywalność leży i kwiczy.

TheMartino07

Skoro nie trzymasz się manier to pocholere ja mam to robić a pisze błędami bo jestem w busie koniec rozmowy każdy ma swoje zdanie i jeden nie przegada drugiego

HUBERTciawo

Ja nie piszę błędami a lecę w samolocie podczas gdy są turbulencje...
Po co takie idiotyczne wymówki? Piszesz z błędami bo jesteś "idiotom" i tyle..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HUBERTciawo

Twoja osoba nie obliguje mnie do prowadzenia z tobą inteligentnej rozmowy ze względu na to, że twój wiek zapewne nie przekracza 12 roku życia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
The_Fallen

Czwarty natomiast nie jest debilem TAK jak ja NIE JESTEM * zapomniałem dopisać.

The_Fallen

Czwarty nie jest debilem to forum o grach a on się czepia czyjejś pisowni

HUBERTciawo

Nie chodzi mi już o twoją ortografie, twój styl konwersacji z ludźmi mnie dobija.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones