PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 815
ocen
6,7 10 1 3815
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Hejty

ocenił(a) grę na 9

Wszyscy hejtują grę (większość pewnie nawet nie grała) i mnie zastanawia skoro jest wszędzie
tyle hejtów to kto do cholery w to gra ? Czemu zarabiają na tym miliardy dolarów skoro każdy
hejtuje te grę ?!

Maciek1357

Bo większość ludzi ,którzy w to grają po prostu się nie udziela tylko gra. Hejting jest teraz w modzie. Ludzie krytykują wszystko. Często jest tak ,że to fani BF na forach krytykują CODa nawet w niego nie grając. Czy to się ludziom hejtą podoba czy nie. Gra się sprzedaje świetnie, bez względu na to co napiszą.

ocenił(a) grę na 9
Madridista_

Grałem w obie najnowsze odsłony i BF jest strasznie przereklamowany (pełno bugów, tekstury się dogrwają jak w grach z przed pięciu lat, a i można też czasem spać w dół w windzie przez dziurę w podłodze której nie było:/) i ogólnie jakaś taka dziwna, bo niby jest akcja ale jakaś taka nudna. Co innego COD świetna oprawa, ciekawa fabuła naprawdę ciekawa nie jakaś taka na siłę jak w BF i jak się gra to aż czuć adrenalinę pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
JTotaku

jakaś tak jakaś taka więcej nie pije i nie piszę postów:D

ocenił(a) grę na 9
JTotaku

Mnie już sama beta BF4 bardzo zniechęciła, do tego poprzednia część nie przypadła mi za bardzo do gustu a co do kampanii w BF to zawsze była słaba, a nie wydam 200 zł jedynie na multi które i tak mi się nie podoba ;)

JTotaku

Tak grałem w bf4 i jest nudne wole call of duty ghosts niż to zresztą jedyną fajną grą z serii bf jest bf1 i bf5.

JTotaku

Choć gdyby zrobili destrukcje otoczenia w call of duty to call of duty było by grą idealną (przynajmniej dla mnie)

Madridista_

Hejting to tak ja byś krytykował najnowsze GTA ,że jest chujowe, Call, to gówno oprócz psa nie oferuje nic nowszego od poprzedniczki, a no i ma troszkę lepszą grafikę.

ocenił(a) grę na 9
mich145

Wiesz nowe GTA też wcale nie powalało tak jak miało. COD co prawda jeszcze nie przeszedłem, nawet nie zacząłem kampanii ale wiem że będzie dobra bo COD zawsze ma świetne kampanie, a poza tym COD w 24h zarobił MILIARD dolarów, GTA udało się to dopiero po 3 dniach.

Maciek1357

GTAV zarobiło miliard na sprzedanych kopiach, a COD na kopiach przeznaczonych do sprzedaży.

Auley

ten fanboj cie nie posłucha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maciek1357

Taak.... Ludzie tylko czekają na premierę nowego coda i od razu wpisują jakieś bzdury w opiniach ( metacritic). Najśmieszniejszy jest fakt, że w dniu premiery, po południu, ocena gry na mc wynosiła nieco ponad 2/10. Gratuluję niezwykle szybkiego ukończenia kampanii i dokładnego ogrania multiplayera.

ocenił(a) grę na 9
mundic

Dokładnie, jest to żałosne. Powiedzmy, że teraz ktoś przy wyborze gry kieruje się ocenami graczy i widzi takie oceny, na pewno go to zniechęci mimo że oceny wystawiane głównie były przez fanboyów BF, trolle albo właśnie hejterów którzy po prostu zazdroszczą chyba sukcesu tej serii.

ocenił(a) grę na 4
Maciek1357

PONAD 12h na przejście singla i zapoznanie się z grą to mało? Metacritic jest międzynarodowy, więc amerykanie mieli 7 godzin więcej do zapoznania się z grą. Do tego, w singla można było grać na XBOX i PS3 dwa dni przed premierą (bodajrze dwa, ale raczje na pewno wcześniej, sklepy wysłały grę wcześniej i pirat był dostępny).

Liczmy 18h. Fabuła - 6godzin dla przeciętniaka, 4,5h dla speca na najniższym poziomie trudności. Liczmy 14h na multi. Dla mnie spokojnie wystarczy na wydanie werdyktu o grze.

I czas najwyższy przestać pisać, że "to fani BF wystawiają niższe noty". Czas pogodzić się z tym, że CoD schodzi na psy z każdą kolejną częścią.

Poza tym, recenzję portali, też nie są zbyt zachęcające:

Eurogamer – 7/10
Joystiq – 3.5/5
CVG – 7/10
Destructoid – 5/10
IGN – 8.8/10
USGamer – 3/5
GameTrailers – 7/10
OPM – 8/10
GiantBomb – 3/5
Gamespot – 8/10
Kotaku – ‘Not Yet’
OXM – 8/10
Eurogamer.de – 8/10
Gamestar Hungary – 8.5/10
Lazygamer.net – 8.3/10
Games.ch – 90/100
Gamefront – 74/100

Ci co dali 5/10 też pewnie są fanami BFa.

ocenił(a) grę na 9
iluvatar11

Źle mnie zrozumiałeś. Nie mówię o fanach którzy po prostu lubią serie BF i w nią grają, chodzi mi bardziej o osoby zwane fanboyami, które na przeróżnych forach toczą potyczki słowne z fanboyami COD, są tacy ludzie, jest i wiele i po prostu dają słabe noty, wątpię żeby zwykły fan tak robił. I proszę Cie bardzo powiedz mi co takiego zmieniło się w BF ? Bo ja nic nie zauważyłem, ludzie mówią że singiel wciąż jest słaby, multi wygląda również tak samo, jest w cholerę bugów i przeróżnych błędów. Na metacritic BF4 nie ma wcale aż tak lepszych not od COD.

ocenił(a) grę na 4
Maciek1357

Nie mam zamiaru pisać Ci, co zmieniło się w BF4, bo mało się zmieniło.
Prócz lepszej grafiki (trochę lepsza), dodanych kilku ficzerów, Levolution, lepszej destrukcji otoczenia, bajerów, to wciąż ten sam BF, upaćkany dodatkowo masą bugów i mniejszych lub większych błędów.

Jak BF5 będzie kalką poprzednich części, to dostanie odemnie o wiele niższą notę. Trzeba zauwazyć, że BF robi wieksze postępy od CoDa, nie tylko pod względem graficznym. BF2 -> BC2 -> BF3 - różnice są kolosalne, między BF3 a BF4 różnic jest mało, ale jestem to w stanie przełknąć.

Jedyną zaletą nowego CoDa jest to, że porzucił trend klaustrofobicznych map (wiem to z relacji, w multi jeszcze nie grałem). Jak zagram, będę mógł się wypowiedzieć.

ocenił(a) grę na 9
iluvatar11

Moja przygoda z BF skończyła się na BC2, gierka była świetna (chodzi mi głównie o multi), przegrałem w nią wiele godzin i ten świetny dodatek Vietnam :) BF3 niestety mi już nie podszedł. Fanem COD jestem od części pierwszej, zawsze jest świetny singiel co do multi nie zmieniają tam zbyt wiele jednak ja lubię to stare sprawdzone multi i widocznie nie jestem odosobniony ponieważ mimo że COD pojawia się z nową częścią co rok to zawsze osiąga dobre wyniki sprzedaży ;)

Maciek1357

Hehe, fanem jesteś od pierwszej części i nie zauważyłeś ,żę cod na psy schodzi ??

A co ma nie osiągać lepszych wyników sprzedaży GTA na PC jeszcze nie wyszło a ty się jarasz ,że kod w 24 h mial miliard kopi sprzedanych

ocenił(a) grę na 9
mich145

Powiem Ci tak, to że Tobie się COD nie podoba to nie znaczy że wszystkim, ludzie wciąż kupują COD co roku każda odsłona zarabia sporo gotówki, więc seria ma sporą rzeszę fanów. Miliard kopi sprzedanych ? To by był niezły rekord ale czytaj uważniej i ze zrozumieniem bo napisałem że zarobił miliard a nie że sprzedał się w miliardzie egzemplarzy.

Maciek1357

Ludzie kupują i będą kupować, nie mówię ,że mi się nie podoba bo przeszedłem wszystkie cześci poza MW 3, ale jeśli nie zauważyłeś ,że COD to już nie ten dawny cod to dziwie się ci bardzo

ocenił(a) grę na 9
mich145

Nie tak że nie zauważyłem ale wiesz, coraz trudniej wymyślić coś oryginalnego, coś czego jeszcze nie było dodatkowo różne studia, rożni ludzie odpowiadali za poszczególne części więc może nie każde trzymały poziom ale powiem Ci szczerze że jeśli chodzi o kampanie w COD to nigdy się nie zawiodłem a najlepiej wspominam COD 2 :)

ocenił(a) grę na 4
Maciek1357

Jak już pisałem, CoD nie pobił wyniku sprzedaży GTA5, w jakimś temacie niżej to wyjaśniałem.

iluvatar11

tak.. ale podlicz sobie wszystkie części coda ( + wersje na vitę , PSP i telefony) , jak myślisz , ile kasy się z tego wszystkiego uzbierało?
Poza tym na GTA 5 Rockstar wydał kupę pieniędzy, jednak przyznaję - wyniki sprzedaży są imponujące ( i zasłużone).
A co myslę o tzw. " odgrzewaniu kotletów" z każdym kolejnym codem? Call of Duty nigdy mnie nie zawiódł pod względem singla. Pamiętliwe do dziś akcje z coda 2 , zawalenie się wieży Eiffla z MW3 , świetne misje z Black Opsa. Takich akcji było naprawdę wiele. Call of Duty nigdy mnie nie zawiódł i śmiem twierdzić ,że jako fan singla wolę mieć nieco gorszą grafikę, niż w Battlefieldzie , w zamian za filmowość i efektywne skrypty.

mundic

Chyba efektowne skrypty.

bartoszcyc8

Racja, sorki ;)

ocenił(a) grę na 4
mundic

http://www.cdaction.pl/news-35681/call-of-duty-ghosts-sprzedazowo-jednak-za-blac k-ops-ii-i-gta-v-oczywiscie.html

Zależy na co patrzeć. JA kupuję takie gry, tylko przez pryzmat multiplayera i ten, od w sumie BO1 jest tragicznie słaby, nawalony błędami i niedociągnięciami.

Miałem napisać coś o fabule singlów, ale nie będę się powtarzać w każdym z wątków...

iluvatar11

Tu się zgadzam. Multi Black Opsa jest do bani. Dobrze ,że został chociaż tryb Zombie.

Maciek1357

Hehe, mówisz : "większość nie grała", kiedy pecetowy port gry jest N-I-E-G-R-Y-W-A-L-N-Y, wersje "kąsolowe" lagują i freezują się... Multi wywala z meczu po 3 minutach a single się tnie.

ocenił(a) grę na 9
DeucePeuce

Chodziło mi o to że Ci co najbardziej hejtują nie grali, po drugie mam xboxa i mi bez problemu wszystko chodzi więc nie mów że wersje konsolowe lagują bo gram trzeci dzień i nie miałem ani jednego laga, singiel też chodzi normalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones