PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 815
ocen
6,7 10 1 3815
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

COD,czy BF4???,ja mimo że nie przepadam za grami w których występują sceny s-f,to jednak
bardziej wciągnął mnie COD,na prawdę super się grało,a najlepsze misje oczywiście z psem,były
super,ich to nie da się zapomnieć.:)

ocenił(a) grę na 1
jazdowicz2666

Dla mnie to Ghost jest jakąś porażką, nic tam się nie zmieniło od 2 chyba, bf4 podobnie choć lepiej nieco.

użytkownik usunięty
Luevano

Gdzie można pobrać patcha, który wyszedł w lutym? 450mg waży.... gdzie on jest do pobrania?

ocenił(a) grę na 1

wpisz w google call of duty ghost update reloaded the pirate bay

ocenił(a) grę na 5

Można go pobrać kupując oryginalną grę złodzieju...
BIedaki, wszędzie biedaki. ;__;

użytkownik usunięty
DeGreZet

Stac mnie na gry, filmy.
Poza tym jestes chamskim typem... dlaczeo ciebie smieszy zla sytuacja finansiwa danych osob?
Nie powinno ciebie smieszyc jak ktos jest biedny bo to niepowazne z twojej strony, przynajmniej ja jestem dojrzały i nie smieje sie z ludzi, ktorych nie stac na pewne rzeczy.

ocenił(a) grę na 5

jak kogoś nie stać to tego nie kupuje, a piractwo to kradzież, która niestety w naszym kraju nie jest odpowiednio karana.
Z nikogo się nie śmieję tylko ubolewam nad waszym poczuciem sumienia...

użytkownik usunięty
DeGreZet

Zadne sumienie.. czego nad waszym? Stac mnie, ale nie kupuje gierek bo nie jestem jakims maniakiem.... pogram w gre 7h i usuwam z kompa... takie cos jak kupowanie gier to strata kasy...
Inni niech kupują, a co mnie to obchodzi,,
Poza tym ni pracuje, szkoła.,,

ocenił(a) grę na 5

Nie trzeba być maniakiem, żeby nie być złodziejem, ale co kto woli.

użytkownik usunięty
DeGreZet

Trzeba byc maniakiem by kupować gry...... wstyd kupować na kompa, co innego na kosnole... taa ide do kolegi i mowie mu; kupilem gre za 150zl..
On mysli: co za thebill...zamiast pobrać....

ocenił(a) grę na 5

Jak sie ma znajomych bezdomnych to tak pewnie jest. Ja znam osobę, która ma biblioteczkę gier, liczącą ponad 100 tytułów i nigdynie słyszałem, żeby ktoś nazwał go świrem.

Jesteś po prostu niewychowany i dla ciebie kradzież jest normą, albo nie masz znajomych.

użytkownik usunięty
DeGreZet

rozśmieszasz mnie..... beka z ciebie.
bez odbioru.

ocenił(a) grę na 5

Oks, dzięki za rozmowę. Nie bierz tego do siebie bo trollowałem - po prostu z nudó szukałem kłótni.

DeGreZet

A ty jesteś wychowany ? co za pajac :D

ocenił(a) grę na 5
Eternity_angel

Nie masz prawa się odzywać kmiocie. Wynoś się stąd.

DeGreZet

Wiem, że wraz z rodziną z plebsu się wywodzisz, ale nie nazywaj tatusia kmiotem, tymbardziej, że go tu nie widzę, prostaku. Daruj sobie odpisywanie, więcej tu wchodzić nie zamierzam. Żegnam ozięble.

ocenił(a) grę na 5
Eternity_angel

Dobrze, że chociaż słuchasz swojego pana i już sobie idziesz.

ocenił(a) grę na 7
jazdowicz2666

Ja tam na multi się skupiam.COD Singiel spoko,alieny też fajne,ale jeśli o multi biega to BF4 lepsiejszy dla mnie.Wiadomo..dużo większe pola bitwy,czołgi,śmigłowce,samoloty,quady,skutery wodne i wiele in.pojazdów bojowych dostępnych 'od ręki'.Do tego zniszczenia w cokolwiek trafisz,ze snajpą się czaisz gdziekolwiek na spadochronie wylądujesz.Osobiście w CODa gram,żeby przez papugę z kumplami pogadać.Jak nie ma ich on-line to w Battka śmigam.COD to bardziej zręcznościówka ,na reflex,w BF liczy się bardziej współpraca i strategia,więc dla mnie te gry nie są bezpośrednią konkurencją,to jak porównać akcję policyjną na stadionie z kibolami do prawdziwej wojny..

użytkownik usunięty
zygi_x

Gdzie można pobrać patcha, który wyszedł w lutym?

ocenił(a) grę na 8
jazdowicz2666

Jak Dla mnie to Ghosts lepsze ja mam I ghosts i btf gram we wszystkie części oby dwu gier i na BTF TYM RAZEM się zawiodłem . Jeszcze raz powtarzam MOIM ZDANIEM GHOSTS JEST LEPSZE

ocenił(a) grę na 7
jazdowicz2666

Wolę Bf4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones