PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 815
ocen
6,7 10 1 3815
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

KONIEC SERII

ocenił(a) grę na 4

wszystko ma swój koniec i właśnie oglądamy koniec COD-a :(

sadzik444

No i dobrze ! zrobili by coś nowego świeżego a nie w kółko to samo zero postępu

użytkownik usunięty
Psyhe

nie będą robili niczego nowego dopóki mają sprzedawane miliony kopii, pierwsze miejsca sprzedaży itd.

bedą w końcu robili bo im sprzedaż spada

użytkownik usunięty
Psyhe

nie wiem skąd masz takie informacje, ilość sprzedanych kopii MW, MW2, MW3, Black Ops 1 i 2 to przeszło 20 milionów egzemplarzy na każdą część z osobna, CoD Ghosts w jedną dobę zarobiło miliard dolarów, więc co im spada? bo na pewno nie sprzedaż :)

http://www.pssite.com/news-30018-call_of_duty__ghosts_jest_najgorzej_sprzedajaca _sie_odslona_serii_od_lat.html

użytkownik usunięty
Psyhe

kompletnie niczego to nie zmienia bo nadal mają z tego potężne pieniądze, CoD się zacznie zmieniać jak dopiero wycisną wszystko z tego co co roku nam dają, czyli nieprędko.

No cóż ! jak ktoś chce co roku grać za przeproszeniem w to samo gówno tylko w innym opakowaniu i jeszcze płacić za to kupe kasy to droga wolna

użytkownik usunięty
Psyhe

ja tylko tłumacze jakie są fakty, też bym wolała żeby coś innego w końcu zrobili.

ja tam nie gram w cody już ! Może kiedyś jak zrobią coś fajnego to się zobaczy ;)

użytkownik usunięty

Dopóki nieletnie dzieciaki będą kupować kolejne części licząc tylko na siekę to tytuł będzie się sprzedawać lepiej od innych FPS'ów, a szkoda bo na rynku są dostępne tak świetne produkty jak choćby Bioshock, Call of Juarez, Battlefield (multi), czy choćby Dishonored, które razem wzięte nadal nie dorastają do poziomu sprzedaży "odgrzewanego" Ghosta !

użytkownik usunięty

przykro na to patrzeć.

Titanfal to gra twórców koda więc panowie nie jęczcie że coś by nowego zrobili bo zrobili :)

ocenił(a) grę na 5

Niestety tak jest. Ja się tylko zastanawiam kto kupuje ten badziew... Dla mnie ta seria skończyła się na MW2, a to do czego teraz doszła(przy wciąż wzrastających wynikach sprzedaży!) to już jakaś kpina. ;__;

użytkownik usunięty
sadzik444

Niestety seria schodzi na psy a twórcy na kasę...

użytkownik usunięty

Jedyne co w niej fajne to okładka :D.....

sadzik444

Jak zwykle. Tylko krytyka z góry. A grał ktoś w nią? Tylko jak zwykle narzekacie. Trzeba brać co trzeba.

Ziomaletto

*Trzeba brać co dają, drobna pomyłka ;)

ocenił(a) grę na 4
Ziomaletto

grałem i to moja opinia

ocenił(a) grę na 6
sadzik444

Serio? Koniec? Ja słyszałem że ma być jeszcze Ghosts 2.

ocenił(a) grę na 4
theMedicalDoctor

przenośnia ;-)

ocenił(a) grę na 6
sadzik444

spoko. chociaż a część na razie mi się podoba

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Jak koniec jak już 4 listopada wychodzi nowa seria Call of Duty: Advanced Warfare ;D

ocenił(a) grę na 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones