PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 815
ocen
6,7 10 1 3815
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Kaszana? Nie...

ocenił(a) grę na 8

Grafika jest genialna, sama gra jest genialna, ale do CoD4: MW to jej daleko.

ocenił(a) grę na 5
MumciurMaster

Grafika wygląda jak sprzed 6 lat, a gameplay nic nie zmienił sie od Modern Warfare 2, więc to po prostu odgrzewany po raz 5 kotlet z gorszymi mapami.
Zagraj sobie w BF'a chociażby, a jeśli w CoDzie była dla ciebie genialna grafika to przy BF 4 się zesrasz.

Ghost niestety jest kaszaną, podobnie jak cała ta daremna seria od czasu Black Ops.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

Może i grafika nie byla rewelacyjna ale szczerze mówiąc pasuje do tej części. Taka troche postapokaliptyczna a co do fabuły mi się bardzo podobała były też rozwiązania i elementy których jeszcze nigdzie się nie doświadczyło więc aż tak źle nie było. Zgodze się że CoD stoi w miejscu od jakiegoś czasu ale tak czy inaczej jest dobry i gra się w to bardzo przyjemnie.

ocenił(a) grę na 5
DeadHawk

Stylistyka może całkiem niezła, ale dla kogoś kto od lat gra w Battlefieldy to jakość oprawy w CoDach jest conajmniej brzydka.
Mnie osobiście gameplay nie urzekł. Małe, puste i liniowe lokacje są dla mnie mało ciekawe. Wole ogromne mapy z Bf'a, albo chociaż otwarte mapy z Crysisa 2/3.
Nie ukrywam, że multi w MW 2 jeszcze w miare cieszyło, ale wtedy to było coś nowego, a CoD od tego czasu nie zmienił nic w zabawie.
Może AW będzie odkupieniem - nie grąłem jeszcze.

DeGreZet

BF 4 to odgrzewana trójka. Nie ma czym się zachwycać.

ocenił(a) grę na 5
Ziomaletto

Znajdź przynajmniej podobny moment w multi trójki:
http://youtu.be/3nJY7n8KaOY?t=5m1s

ocenił(a) grę na 5
Ziomaletto

Po za tym trójka i tak wygląda sporo lepiej niż Ghost.

DeGreZet

Jak dla kogo.
Grafa w Bad Company 2, że tak to nazwę - kopie dupsko (oczywista sprawa metaforycznie), ta w trójce może i lepiej wygląda, ale i tak najlepszą grafikę w strzelankach IMO ma Ghost Recon: Future Soldier...
BF 4 wygląda raczej na moda do trójki z nową kampanią, dodanymi brońmi lub zmienionymi modelami starych i paroma nowymi bajerami w multi - oto twoje "zmiany" Battlefield 4.
Ghosts nie kopie tyłków jak robiło to Modern Warfare 2, choć gra się nawet fajnie (choć jak wcześniej mówiłem - gram tylko w Oddziały), jak nie oczekuje się od Call of Duty wielkich nowości.
Żeby nie było - nowego CoD'a nie kupywałem i jakoś mnie do niego nie ciągnie. Sorry, ale futurystyczne klimaty w grach to nie moja bajkach. No i jakby nie patrzeć - ze względu na to, że strzelanki przechodzę w min. 10-12 godzin (na GR:FS potrzebowałem ok. 14-16 h, Crysis 2 i 3 przeszedłem w dwie doby - sumarycznie i grając po dwie-trzy godziny dziennie, rzecz jasna). Patrząc na mój "skill" i najkrótszy czas przejścia BF4 - w sześć godzin bym przeszedł.... A to nie wróży dobrze...

DeGreZet

Wracając do BF 4 - słyszałeś ty polski dubbing? Chciałem wyciąć sobie uszy, by nie słuchać tego "czegoś". Podobny poziom do akcentu z "Czarnobyl: Terrorist Attack". Kampania to w zasadzie chu.jnia po całości, a multi - nuda. DICE za te Battlefield 3.1 (bo czwórka to za Chiny Ludowe nie jest) powinno zapie.rdalać na galerze na wiosłach i jako kotwice JEDNOCZEŚNIE.

ocenił(a) grę na 5
Ziomaletto

Był bolesny jak większość polskich lokalizacji. Zresztą nie bez powodu gram w orginalnych wersjach. Jednak nie dziwi mnie to bo w większości są to dubbingi za grosze robione tylko po to, żeby było pl.
Osytatnia dobra lokalizacja była w BC2, a dubbing w multi był po prostu rewelacyjny,

MumciurMaster

Ja ostatnio tylko w tryb Oddziały gram, kampania ostatnio mnie nudzi, a w MP nie mam jak grać (brak możliwości połączenia się z XBOX Live). W Wyginięcie grałem może z trzy razy, a brak trybu Operacje Specjalnie to IMO kpina ze strony Infinity Ward.

ocenił(a) grę na 7
MumciurMaster

Grafika genialna ? - Hahahaha :D

ocenił(a) grę na 8
vince25xx

Mam 33 lata i nie muszę się znać na panujących standardach w grach video.

MumciurMaster

Jak dla mnie najgorsza część a co do grafiki średnia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones