PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 815
ocen
6,7 10 1 3815
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Niegrywalna kaszana?

ocenił(a) grę na 5

Nie jestem do końca pewien jak określić tą kaszanę...
Czy jest to bezczelne żerowanie na fanach serii? Czy może brak kunsztu studia, które zajmowało
się grą?
Nie wiem, ale wiem jedno. Ghost to słaba gra.

Jedyne co było mi dane przetestować to multi, więc ta recenzja nie odnosi się do kampanii,
której po prostu nie widziałem.

Sam gameplay jest może cąłkiem znośny i daje trochę frajdy, jednak absurdalnych i
przedpotopowych rozwiązań jest w nim tak wiele, ze ciężko wszystkie wymienić.
Zaczynając od ograniczeń mobilności do tego stopnia, że nie można nawet wejść na stół czy
przeskoczyć przez okno, przez nieśmiertelnych nożowników(o czym później) aż po teleportujące
się psy.
Rozumiem, że Activision chciało dodać jakąś ogromną innowację do gry, ale psy, które
materializują się na naszych oczach? No wtf?
Jeśli chodzi o nożowników to sytuacja wygląda tak. Akcja dźnięcia nożem trwa około 2s i zabija
każdego na hita. Wszystko spoko, tak powinno być, ale jaki idiota wpadł na pomysł, żeby dać
nożownikowi niesmiertelność na ten czas? Możesz wbić cały magazynek we wroga, a on i tak po
zakończeniu akcji nie straci nawet 1hp.... Tylko się obróci i zadźga równiez ciebie.

Design map jest spoko, ale są one wręcz absurdalnie małe. Nie było by to aż tak dużą wadą
gdyby nie wspomniane wcześniej ograniczenia mobilności, które sprawiają, że pola do popisu
praktycznie nie ma.

O grafice już nawet nie wspomnę bo nie dość, ze wygląda gorzej niż niektóre gry sprzed 4 lat to
jeszcze z niewiadomych przyczyn potrafi przyciąć kompa za 4k zł...

Podsumowując. CoD jest produkcją, której totalnie nie rozumiem. Nie mam zielonego pojęcia
dlaczego ludzie wciąż chcą kupować tą grę skoro jak na dzisiejsze standardy jest prawie
neigrywalna. Mamy masę świetnych strzelanek. Battlefield, Halo, TitanFall, CS. CoD wygląda
przy nich jak niszowa gra zrobiona za grosze.

Nie jestem fanboyem żadnej ze stron bo swego czasu uwielbiałem obie serie, ale BF się rozwija, a to co stało się z CoDem totalnie niszczy moje odczucia w stosunku do całej serii.

+ Całkiem niezły gameplay
+ Fajny desing map...

- ...które są jednak za małe i zbyt ograniczone
- Owe ograniczenia właśnie
- Beznadziejny match making(w pierwszej grze dostałem po ryju od gości z 40lvlem i o ile w BFie
aż tak to nie boli bo gra się przeciwko 32 graczom to tutaj jest to nie do przejścia)
- Szkaradna grafika
- Niesmiertelny nożownik, pies i spółka

5.5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones