PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 819
ocen
6,7 10 1 3819
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Czy zakończenie gry zwiastuje początek nowej histrrii Call of Duty: Ghosts? Wszystko wskazuje na to że tak, jak myślicie czy kolejna odsłona CoD-a to będzie zupełnie inna historia czy też będzie nawiązywała do Call of Duty: Ghosts gdzie będziemy walczyli już po stronie " Rorke " przeciwko oddziałom Duchów? Przypominam iż w fabule ojciec głównego bohatera " Logan " opowiada o tym iż Rorke należał kiedyś to oddziału Duchów ale został on zdradzony nastepnie pojmany i "złamany" i stanął po stronie Federacji. Jak myślicie czy w kolejnej odsłonie to samo spotka głównego bohatera "Logana" zostanie on również złamany i stanie po stronie Federacji???

Filmik Prezentujący Zakończenie Gry: ( Kiedy pojawią się litery końcowe nie odchodź od ekranu )
http://www.youtube.com/watch?v=mDFUc3QWJAQ

ALiEN29

a może Hesh Merric i Kegan będą chcieli uratować Logana w końcu ta 3 jest ciagle w grze

ocenił(a) grę na 3
ALiEN29

Pytanie nie jest: "czy będzie nawiązywać", tylko raczej "czy dodadzą chociaż jeden inny wątek". Przecież końcówka nie pozostawia żadnych wątpliwości.

ocenił(a) grę na 8
Spajkpl

Dzięki za zwrócenie mi uwagi :) Też mi się tak wydaje gdyż każda następna część była kontynuacją poprzedniej, ale można też popatrzeć na to z innej strony gdyż seria Call Of Duty jest dla Infinity Ward kurą znoszącą złote jajka pomimo tego iż nowa odsłona zbiera słabe oceny przez graczy gra sprzedaje się jak świeże bułeczki ( wystarczy spojrzeć na statystyki )

W ILE DO MILIARDA DOLARÓW:

Call of Duty: Ghosts – 1 dzień.
GTA V – 3 dni.
Call of Duty: Black Ops II – 15 dni.
Film Avengers – 19 dni.

Więc myślę iż będziemy mieli kontynuację w 2014 roku :)

ALiEN29

myśle że w 2014 będziemy miec CODA od innego studia dopiero może za 2 lata będzie kontynuacja

ALiEN29

CoD nie zarobił tego miliarda w dzień. Do sklepów dostarczono towaru o wartości 1 mld i Activision zmanipulowało informację jakby się tyle gier sprzedało, a to po prostu nie prawda. Oficjalnego rekordu nie ma.

ALiEN29

hmm. Tyle że oficjalna informacja jest taka, że Ghosts sprzedało się gorzej niż Black Ops II. Czyli tez gorzej niż GTAV.

ocenił(a) grę na 9
ALiEN29

Myślę, że w następnych częściach dalej będzie się jednym z Duchów. Logan albo stanie przeciwko nam, albo będziemy musieli go odbić.

Zmo

Dokładnie. Wątek braci walczących po przeciwnych stronach barykady znany jest nie od dziś. :) Co do kontynuacji... pewnie teraz Treyarch zrobi jakąś część z nową fabułą, o ile będą kontynuować tradycję naprzemiennego z Infinity Ward wydawania COD'a. Takie moje zdanie. <''<)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones