PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 814
ocen
6,7 10 1 3814
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Cóż, fabuła kuleje....
Federacja się pojawiła bo pojawiła, jakiś wróg potrzebny był.
Brak partyzanckiej techniki.
Brak ciekawych postaci, najlepiej pamięta się psa....

Jednak gra prezentuje się dobrze. Misję są ciekawie zbudowane, wprawdzie nie spotkamy tu typowych broni, sprzętu partyzanckiego tylko technikę na najwyższym poziomie ale można to przeboleć.
System rozgrywki się nie zmienia.

Jak dla mnie gra jest dobra aczkolwiek fabuła i postacie to chyba największe niedopracowania tej gry. Postawiono na efekciarstwo np. misje w kosmosie, jak dla mnie były najgorsze.
Może kontynuacja Ghosts 2 będzie lepsze, bardziej dopracują osobowości bohaterów jak i dodadzą dobrą fabułę, wstęp już jest i to dość ciekawy.

Bilet95

Odpowiadając na pytanie.e
Tak, jak dla mnie to najgorsze Call of Duty.

Bilet95

Najgorsze to jest BO2 - dla mnie to zwykłe "crapiszcze".

Ziomaletto

BO2 Dla mnie miało beznadziejną kampanie w przyszłości.

Bilet95

"Federacja się pojawiła bo pojawiła, jakiś wróg potrzebny był."

I tak dobrze, że wreszcie nie ma Rosji, bo denerwujące się to robiło.

Ziomaletto

Ale wprowadzony jest beznadziejnie, sorry, mogli zrobić coś na styl Menendeza z BO2. Przynajmniej znany byłby powód.

Bilet95

A tak w ogóle, to kiedy w CoD liczy się fabuła?

Ziomaletto

* od kiedy

Ziomaletto

Właśnie od Cod 4. Co jak co, ale dzisiaj gry bez (nawet najgorszej fabuły) nieistnieją.

Bilet95

A wliczasz to też Most Wanted 2012?

Ziomaletto

A może spytasz się mnie jeszcze o tetrisa?
Mowie, że nastawione na jakąś historie muszą mieć fabułę. Wszyscy wychwalają fabułę CoD 4, choć jak się przyjrzeć bliżej to jest bardzo krótka, BO miało świetną fabułę.

Bilet95

No wspomniałeś, że gry bez fabuły nie istnieją, a teraz zaczynasz gadać o tych "nastawionych na jakąś historię". To weź się zdecyduj. Albo mówimy o absolutnie wszystkich grach, albo tylko o tych, które z założenia jakąś historię mają posiadać.

Ziomaletto

Przecież ty wystartowałeś, że CoD nigdy nie miał fabuły...
Więc czym dla ciebie fabuła jest?
Skoro postacie, historia nie wystarczy...

Bilet95

*facepalm*

Wskaż mi cytat, w którym ja napisałem "CoD nigdy nie miał fabuły".

A co to, masz problem ze znalezieniem? Hmmm, ciekawe dlaczego... No kurczę nie wiem, może dlatego, iż... TEGO NIGDZIE NIE NAPISAŁEM?

Nie wiem, skąd Ty wziąłeś te mądrości, ale z pewnością nie z moich postów.

Ziomaletto

Powiedziałeś, że się nie liczy.
"A tak w ogóle, to kiedy w CoD liczy się fabuła?"
Jest to równoznaczne z tym, że jest nie potrzebna, słaba...

ocenił(a) grę na 4
Bilet95

Jedyne warte uwagi rzeczy to pies, i że dawno (bo od World at War około) nie było sterowania czołgiem.
Poza tym, że byłem przypadkowo świadkiem dwóch bugów. Z pierwszym spotkałem w misji z rannym psem (Sin City), otóż jeden z towarzyszy zaczął chodzić... w powietrzu zamiast na schodach (chyba gdzieś w środku misji o ile pamiętam). A drugi był właśnie w misji, gdzie sterujemy czołgiem (Severed Ties), który trochę mnie zaskoczył, bo jeden z helikopterów zniknął na moich oczach dosłownie.

ocenił(a) grę na 4
MrLuigi5577

Gra jest rzadka ale epizod z rannym psem wzruszył mnie.


ocenił(a) grę na 4
STAMiNA

Mnie też wzruszył aż tak, że myślałem że umrze biedaczek. :(
Szkoda tylko, że to jedyny ciekawy moment poza wspomnianą już jazdą w czołgu w tej grze, bo całość łącznie z fatalną fabułą i zakończeniem to niestety odgrzewane popłuczyny po MW.

ocenił(a) grę na 4
MrLuigi5577

Mi np. zajebiście podobał się ten pociąg pod koniec gry oraz zakończenie było niegłupie.

Bilet95

Podoba mi się bardziej niż Black Ops, ale Logan to najgorsza postać we wszystkich codach. Ciągle dostaje po dupie.

Shaggy_1407

Czemu Black ops ci się nie podobał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones