PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 819
ocen
6,7 10 1 3819
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Mega Super. Wielki rozmach i świetna muzyka na trailerze to, to co jest w tych trailerach najlepsze.

http://www.youtube.com/watch?v=SumIZb6qMJw

ENJOY!

ocenił(a) grę na 4
The_Fallen

Całkiem niezły. Powinno być dobrze... :)

The_Fallen

Z tymi trailerami zawsze jest pięknie czy gra będzie dobra przekonamy się w dniu premiery . Jak tryb zombie? wiadomo czy wogule będzie??

HUBERTciawo

oczywiscie ze nie..to nie treyarch to robi

The_Fallen

Jeba#ć zwiastun niech dadzą premiere łażenie po GTA V the last of us mi się znudziło chcę zobaczyć w akcji nowy oddział duchy . I jeszcze jedno wiadomo coś o nowej fabule???

HUBERTciawo

poszukaj se..mi sie nie chce ;)

The_Fallen

O ty chamie....

The_Fallen

Chyba nie rozumiesz słowa "rozmach" :)
http://www.youtube.com/watch?v=KJIIgdSW6O4

novak90

ten filmik jest żałosny. Typowy hejt na coda ze strony fanbojów battlecosia

The_Fallen

Zdziwię cie. Gram w obydwie te gry lecz myślę, że każdy to przyzna, że BF robi większy postęp lecz są to dwie różnie gry.
ps. mója wypowiedź nie ma na celu wywołania wojny hejtów :D

novak90

robi glownie postep graficzny

novak90

Przepraszam, ale postęp w czym?
Wypisz mi 10 rzeczy, gdzie jest TEN postęp, bo jakoś nie widzę.
(to nie ma być wojna)

cripticul

Przede wszystkim customizacja broni i pojazdów (istnieje 240 000 kombinacji broni) . W porównaniu z tym co było w bc2 to jest miazga. Nowe tryby. Nowa klasa. Nowe pojazdy. Na mapach pogoda się zmienia. Nowy sposób rozgrywki. Dużo ci nie potrafię wymienić. Musiałbym poszukać w necie. Ale jeżeli chodzi o CODa to ta gra według mnie robi nieznaczny postęp.

novak90

ja bym powiedział bardziej kosmetyka jak idzie o "rewolucyjne" zmiany w cod'zie

novak90

gówno nie postęp...cod jak zwykle zmiecie to gówienko jak co roku ;)

mateuszz27

Od MW2, nic się nie zmienia w call of duty jedynie singleplayer, w którym zawsze ratujemy świat super amerykańcami..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones