PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 819
ocen
6,7 10 1 3819
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Windows 32 bit

ocenił(a) grę na 6

Witam.Kupiłem nowe Call of Duty ale nie zorientowałem się że gra wymaga systemu 64 bitowego,kiedy ja mam tylko windows 7 32 bit.Osobiście nie wierzę twórcom gry,że gra może działać tylko pod takim systemem.Przecież CoD Ghosts wymaga niby 6GB Ram a wiadomo że to kłamstwo i specjalnymi update'ami można to ominąć.Moje pytanie jest więc następujące: Czy istnieje jakiś sposób aby ominąć ten błąd spowodowany nieodpowiednią wersją windowsa?może da się jakos coś zablokować w systemie aby oszukać grę , w taki sposób że nie będzie wykrywała mojego marnego Windowsa 32 bitowego?Wiem , że raczej to nie bardzo możliwe ale jakiś "haker" może mógłby mi pomóc....Strasznie się zawiodłem tym , że muszę teraz załatwiać i instalować nowy system.Raczej się nie łudzę , że w jakiś sposób uda mi się ominąc ten problem,ale jeśli ktoś miałby jakikolwiek pomysł to z chęcią wysłucham

ocenił(a) grę na 3
Troll23

Jeżeli masz kompa na którym ruszy ta gra to moim zdaniem oczywista sprawa jest ze masz windowsa w 64 bitach. Jeszcze moze mi powiesz ze masz 4 GB ramu i 32 bity ?

ocenił(a) grę na 6
Rad3c

Tak własnie mam....Po prostu potrzebowałem szybko ostatnio systemu , a dostępny miałem tylko Win 7 własnie w tych marnych 32 bitach

ocenił(a) grę na 3
Troll23

No to brawo ponieważ windows w 32 bitach uzywa max okolo 3 - 3.5 GB (nigdy nie pamietam ile dokladnie). Wiec czesć jest totalnie nieużywana....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones