PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 819
ocen
6,7 10 1 3819
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

Czy to będzie miało jakiś związek z modern warfare?

jakub172

Seria MW już miała swój finał w trzeciej części, więc to będzie odrębna fabuła :)

Spidek

Ale niewykluczone, że to będzie prequel serii.

jakub172

mi sie wydaje ze to bedzie cos nowego....

ocenił(a) grę na 5
sebek321

mają być nowi bohaterowie, nowa historia, ale osadzona w uniwersum modern warfare tak że jakieś nawiązania mogą być. Może być np Price, bo w sumie jest we wszystkich częściach od infinity ward a aktor który podkłada mu głos gdzies pod koniec roku wygadał sie ze uczestniczyl w w sesji nagraniowej do nowego call of duty. Zobaczymy

TimDedmecz95

Price jest w każdej części od Call of Duty po mw3 ( nie wliczając produkcji treyarch, bo tam jest Reznow ) ;D

ocenił(a) grę na 5
Spidek

bardzo prawdopodobne, wręcz pewne ,że wystąpi w ghoscie cpt Price moze nie jako głowna postac ale jako poboczna.

ocenił(a) grę na 5
TimDedmecz95

Potem go (Billy'ego Murraya) Activision zjechał a ten, jak pokorny psiak, przyznał, że miał na myśli Call of Duty: Online. Poza tym, to w Ghosts ma na nas czekać całkiem nowy świat, ew. tak związany z Modern Warfare jak podseria Black Ops (czyli prawie w ogóle, oprócz paru detali).

ocenił(a) grę na 5
toster666

czytałem gdzieś, że głosy do call of duty online były nagrywane parę miesięcy przed tą akcją, zresztą wiesz activision wiadomo że będzie się wypierać wszystkiego. Z drugiej strony może to być np Cpt price nie związany z modern warfare. Ten gość co niby jako pierwszy wiedział o call of duty ghosts pare miesięcy temu (na razie wszystko się potwierdza) twierdził że call of duty ghosts osadzone jest w uniwersum modern warfare ale nie ma z nim nic wspólnego, czyli jakieś drobne nawiązania mogą być. No mniejsza z tym, wyjdzie zobaczymy. Jak pokarzą grę 21 maja wszystko się okaże.

jakub172

to jest kontynuacja tylko ze nie kontynuje bezposrednio i tak zakmnietych watkow

The_Fallen

OFICJALNIE: Ta gra to nowe uniwersum!

The_Fallen

Sam trailer ci mówi że to universum MW...

Lwie_Serce

TO NIE JEST UNIWERSUM MW...NAWET SAMI TWÓRCY MÓWILI, ŻE TO JEST NOWE UNWERSUM. Nie wciskaj mi kitu będąc niedoinformowany!

The_Fallen

Linka daj geniuszu... Coś co potwierdza twoją teze.

Lwie_Serce

h ttp://ww w.gry-o nline.pl/S02 2 .asp?ID= 89 66

masz geniuszu

bez spacji

The_Fallen

Tia... gry-online. A universum to dla nich chyba nowa historia...
A wracając do trailera, który coś na prawdę pokazuje, to już widać jedną postać oraz lokację z serii MW.
Dodatkowo "it has been 10 years". Na pewno wstawiali by taki tekst, do wydarzenia o którym nie mamy pojęcia.

Dowiemy się wszystkiego w listopadzie.

Lwie_Serce

Lol, niby jaką postać? I niby jaką lokację?

A ''it has been 10 years'' nic nie znaczy. Sami twórcy powiedzieli, że to nowe uniwersum. Chyba nawet na konferencji i w behind the scenes. Nie bądź bardziej bogaty w wiedzę niż twórcy, bo to niemożliwe.

The_Fallen

Sgt Foley? New York Bay?
Wszystko wygląda na to że będziemy mieli świat z MW, co najwyżej wymażą wszystko co działo się wcześniej (jak zrobiono między, MW2/3, z rangersami).

Lwie_Serce

Eee lol? Niby gdzie to widzisz? Zresztą to żaden argument. W codzie 1 też był Foley oraz Price, więc to żaden argument. A new york bay? Lol, to tylko w jednym uniwersum istnieje new york bay? lol

The_Fallen

W trailerze?... Foley rzuci się każdemu w oko, co go zapamiętał w MW2, a New York Bay oczywiście w każdym universum jest zapchane wrakami statków i śmigłowców pochodzenia rosyjskiego.

Lwie_Serce

Niby gdzie ty widzisz New York Bay?
A w Codzie 1 był gościu co się Foley nazywał, ale to nie istotne. I GDZIE niby widzisz Foleya? Podaj fragment. Tak jak new york bay....

The_Fallen

Sgt Foley miszczu. Nie cpt Foley.
0:39-0:40 po lewej stronie
1:16 New York Bay, choć to akurat tylko teoria.

Lwie_Serce

To tylko teorie. Teorie z dupy, bo autorzy definitywnie nazwali to nowym uniwersum. Jeśli byłoby to uniwersu MW to byłbym zadowolony, ale nowe to też nie głupi pomysł.

The_Fallen

Może nie będzie to uniwersum MW, ale może mieć jakieś nawiązania (Tak jak GTA:SA do True Crime czy GTA:VC)

Lwie_Serce

Acti dawno temu potwierdzilo ze bedzie to nowe uni, a 10 lat po wojnie, czy wybuchu bomby, a nie po wydarzeniach z mw3.

mariiox

LUDZISKA! Ja już grałem w Ghosts, ale to zupełnie coś nowego! Tylko jest w czasach około 10. tudzież 20. lat XXI wieku, jeśli dobrze myślę ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones