PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684654}
6,7 3 815
ocen
6,7 10 1 3815
Call of Duty: Ghosts
powrót do forum gry Call of Duty: Ghosts

nie wiem czemu

ocenił(a) grę na 8

nie ogarniam czemu wszyscy sie tak czepiaja tego CoD'a,
wiadomo Cod jak Cod moze troche z grafa w tyle jest ale grafika najwazniejsza nie jest,
fabuła byla wg mnie świetna zwłaszcza koncowka kiedy Rorke porwal Logana,
multi jak multi w CoDzie czyli close-quarters jak w kazdej czesci(czyli szybkosc, celnosc i spryt)
a jednak gra zła? wiec prosze wytłumaczcie mi, co wam k*rwa nie pasuje w tej grze? hm
i zadnych hejtow, i ze odgrzewany kotlet tylko racjonalne argumenty

ocenił(a) grę na 5
kkorsch

Kampania jak najbardziej fajna, jak w każdym Call of Duty. Mi osobiście nie podoba sie multiplayer, odpycha mnie. Dobrze że nie kupiłem tylko pożyczyłem. Jak dla mnie nadal najlepszy multiplayer to Black Ops (1)

ocenił(a) grę na 8
bartek_tdk

tez uwazam ze multi z BO byl najlepszy :) (dobry pomysl z kupowaniem broni) multi w ghost jak multi w kazdej czesci sa niemalze takie same, (teraz AW wprowadzil nowosci) a tak? mi nie przypadl do gustu interfejs gry jednak mozna to przebolec ale nawet nie ma jak zagrac tysiac os na serwerach i nie mozna normalnej rundy stworzyc pogralem ze 30 min nie moglem wyprobowac wiekszosci trybow gry bo nikogo nie ma(tylko TDM), nawet rozwoju nie mozna wyprobowac bo jak wbijac lvl nie grajac, Cod jak Cod jednak sie ludzie zaczeli go czepiac z niewiadomych przyczyn, a multi jest pusty :/ gra dobra nawet bardzo a jednak opinie koszmarne, mam nadzieje ze bedzie kolejna czesc ghosts o tym co sie dzialo dalej :)

ocenił(a) grę na 5
kkorsch

COD zawsze będą hejtować ale to najpopularniejsza strzelanka więc co sie dziwić, dla mnie to COD jest najlepszą serią FPS mimo wszystko;) Nie podoba mi sie tylko wprowadzania tych mikropłatności do multiplayerów, typu "Zapłać 5 zł żeby kupić karabinek" albo "3 zł za dodatkowe miejsca na klasy" to już jest grube przegięcie, kupujesz gre za niemałe pieniądze która tak naprawde jest okrojona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones