PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612424}
7,6 9 854
oceny
7,6 10 1 9854
Call of Duty: Modern Warfare 3
powrót do forum gry Call of Duty: Modern Warfare 3

DOBRA GRA

ocenił(a) grę na 8

GRYWALNOŚĆ LEPSZA NISZ W ,B3' TAM TYLKO GRAFIKA LEPSZA

ocenił(a) grę na 1
grzesiek790

Nie chcę się czepiać, ale wątpię by ktoś uwzględnił twoją opinie...
Wyłącz capsa, i sprawdź ortografię następnym razem!
Pozdro :P

ocenił(a) grę na 8
supermaniak

Ja uwzględniam jego opinie ;) dla mnie nowy cod jest o wiele lepszy od bf3

grzesiek790

http://www.youtube.com/watch?v=BHFUtuBaIsc

ocenił(a) grę na 9
grzesiek790

muszę przyznać że na początku byłem za bf3 ale zawiódł moje oczekiwania i według mnie MW3 jest lepsze

ocenił(a) grę na 8
adik789

Te same emocje, wydawało mi się że MW3 to totalny niegrywalny gniot... Ale trzeba nauczyć się grać
Niestety kupiłem BFa3 i żałuję... Wydaje mi się że nie wrócę przez dłuższy czas do tej gry

ocenił(a) grę na 1
mariiox

Moje zdanie jest takie że w Coda grają ( nie chce nikogo urazić ale...) wiek graczy CODa to od 9 do 16 a w BF'a grają ludziska od 20 lat wzwyż . Fani BF'a to przede wszystkim ludzie którzy cenią sobie trochę taktycznej gry i współpracy z innymi graczami. A dogłębnie na temat CODa już nie będę się wypowiadał bo szkoda na to czasu. Pozdrawiam Wszystkich graczy BF'a =-]

ocenił(a) grę na 9
Mruqe

Nie rozśmieszaj mnie nawet. Prawda jest taka, że (nie chce nikogo urazić ale...) w bf grają niepełnosprytne dzieci, które szpanują "JAKA TO JEST TAKTYCZNA GRA!! REALIZM!!! OMG!! LOOOL!!! JESTEM TAKI DOROSŁY!!! YEBAĆ COD!!!".

adik789

A jakie były Twoje oczekiwania? Co chciałeś zobaczyć w grze BF3? Czy nowe poprawki choć trochę zmieniły Twoje zdanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones