PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785356}
7,2 3 092
oceny
7,2 10 1 3092
Call of Duty: WWII
powrót do forum gry Call of Duty: WWII
donmaslanoz14

DO SKUTKU, ŻOŁNIERZU!

ocenił(a) grę na 8
donmaslanoz14

Lepsza Normandia niż kolejny międzygalaktyczny niewypał. Czekam z niecierpliwością ....

ocenił(a) grę na 9
donmaslanoz14

Ile można zadawać to samo pytanie, no ile? Wgl wincyj capslocka bo przecież ludzie nie widzą normalnych liter, c'nie? Czekałem na takiego CoD'a od czasów World at War i jak widzę teraz ten cały bój dupy to aż mi się śmiać chce, jak można być takim debilem. Czasami to się nie dziwię, że ludzie robią takie memy o "Polaczkach" z tą małpą. Jak widzę takie komentarze to aż mnie krew zalewa. Tak jak jestem patriotą tak po prostu wstyd mi za takich ludzi, którym jest wiecznie źle i nie dobrze, bo Oni woleli by coś innego.

snajper12331

Zgadzam się wszyscy narzekali że mają dość futurystyki w serii , a teraz gdy mamy powrót do 2 wojny dalej jest źle. Co z tego że Normandia ostatni raz była w COD 2 z 2005 więc fajnie będzie zobaczyć te bitwy w nowej oprawie.

donmaslanoz14

Prawda.
Ale wole zagrać w Szeregowca Rayana niż jak w futureshit.
Twórcy robiąc takiego CoD'a idą na łatwiznę, ale może to i lepiej by się tak rozkręcili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones