PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785356}
7,2 3 100
ocen
7,2 10 1 3100
Call of Duty: WWII
powrót do forum gry Call of Duty: WWII

Porażka roku

ocenił(a) grę na 1

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad kupnem tej gry to polecam Batlefield 1!!!
Multiplayer to jest kpina w porównaniu z Bf1. Dźwięki broni z lata '90, grafika przeciętna, długi czas oczekiwania na rozgrywkę i dziwne dźwięki przy trafianiu przeciwnika.
Zastanawiam się czy gra którą kupiłem jest wczesną wersją beta.
Jedyny plus to powrót do WW2.
Ocena 2/10

KACPER_2

ale kogo obchodzi 1 wojna? Jak zrobią bf z ww2 to pogadamy. o ile nie pominą ruskich - to jest dopiero kpina.

porównywanie multi cod i bf nie ma sensu, zupełnie inna rozgrywka. cod nie jest nastawiony na realizm.

ocenił(a) grę na 1
Venetor

Nic nie wspomniałem o tym że Bf 1jest w WW1. Czy to będzie WW1 czy WW2 - jedno i drugie jest bardzo dobrym materiałem na grę. Chodzi mi o podejście twórców CoD WW2 do gracza. Liczą na to że jak na pudełku dadzą WW2 to gracz będzie szczęśliwy.
Okej, niech Ci będzie, że CoD nie jest nastawiony na realizm (pytanie na co jest nastawiony). Ale grafika i dźwięki??!!

KACPER_2

wiem ale wolę ww2, jak pewnie większosc ludzi. dlatego bf1 mnie nie obchodzi. cod to jedyna opcja. albo pozostaje czekac na bf ww2, o ile w ogóle będzie.

Multi cod jest nastawiony na dynamikę, ciasne mapy. Grafika wygląda ok. Dźwięk słaby to fakt.

KACPER_2

Grafika jest piękna, nie mam pojęcia, co można jej w ogóle zarzucić? Grasz na full detalach?

ocenił(a) grę na 1
Claudija91

A grałaś w BF1? gra z 2016 a ma o wiele lepszą grafikę :)

ocenił(a) grę na 9
KACPER_2

Idź się zabij.. następny fanboy BF1. Jak tak bardzo lubisz BF1 to idź w niego graj a nie pier/dol 3 po trzy. Dla mnie BF1 to dno totalnie w porównaniu z tym COD'em a nie jadę bo tej grze od tak.

ocenił(a) grę na 1
snajper12331

snajper12331 - bardzo dojrzała wypowiedz. Gratuluję. Może poproś mamusie i tatusia, żeby ci na Gwiazdkę Super Mario Bros kupili, bo do innych gier niestety jeszcze nie dorosłeś :/ COD'a lepiej odstaw na bok, bo zrobiłeś się rozpuszczonym, niegrzecznym bachorkiem i będzie szlaban na neta. :P Dobra rada - zanim kupisz grę, sprawdź jakie jest na niej ograniczenie wiekowe. Proponuję dla ciebie 7+ ale mniej niż 9, bo po co masz później siedzieć zasmarkany i nadąsany w kącie... :/

PS. Podzielam jak najbardziej wypowiedź KACPER_2

ocenił(a) grę na 9
gingerion

Hoho.. zaszalałeś XD Najlepiej mówić osobie 18 letniej, że ma mniej niż 9 lat. Kisnę xd Z amebami, które nie potrafią normalnie dyskutować a pisać bzdury nie rozmawiam :v Szkoda czasu na debili takich jak ty

ocenił(a) grę na 4
snajper12331

Ustalmy jednak fakty - grafika i dzwiek w bf1 sa co najmniej o poziom lepsze niz w najnowszym codzie. To, ze sa to zupelnie rozne od siebie gry to juz inna historia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones