PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608589}
8,3 18 440
ocen
8,3 10 1 18440
Call of Duty 2
powrót do forum gry Call of Duty 2

Bo mnie jakoś to Call of Duty nie urzekło. Gra się w to całkiem dobrze ale przechodzisz to i momentalnie zapominasz co było w środku. Nie ma tutaj żadnych zapadających w pamięć lokacji czy motywów.

ocenił(a) grę na 7
STAMiNA

Nie jesteś sam .Mnie też ta gra rozczarowała ,w jedynce czy zwłaszcza w dodatku misje są fenomenalne a tu mało która zapada w pamięć

ocenił(a) grę na 4
Danio31b

Przechodzisz grę i na drugi dzień nic z niej nie pamiętasz.

STAMiNA

Nie umywa się do jedynki. Zwyczajnie nudna.

ocenił(a) grę na 4
Ottiss14

Pewnie.

STAMiNA

Albo dłużej pobierasz z torrenta, niż zajmuje przejście kampanii dla pojedynczego gracza ;)

ocenił(a) grę na 6
marcin261287

Z doświadczenia wiem , że On raczej nie pobiera z Torrenta ;)

snajper12331

"Z doświadczenia wiem , że On raczej nie pobiera z Torrenta ;)"

Warez? ;)

ocenił(a) grę na 6
marcin261287

Nie STAMiNA raczej większość Kupuje ... Takie CoD 2 to raczej drogie nie jest ...

snajper12331

A z internetu za darmo. Więc?

ocenił(a) grę na 6
marcin261287

Nie każdy popiera Piractwo ( Ja popieram ) ;)

ocenił(a) grę na 6
snajper12331

Choć nie twierdzę , że pobieram ...

snajper12331

Piractwo to w Somalii, ewentualnie w filmie "Piraci z Karaibów".

Osobiście nie znam żadnego pirata.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Jak dla mnie najsłabszy Cod ... A grałem , we wszystkie ( nawet te na PSP itd.)

STAMiNA

Jeżeli część pierwsza zdarła wszelkie możliwe filmowe motywy i nie zostawiła nic w zapasie, to wiadomo, że twórcy musieli improwizować. Poza tym Cod 2 to nie tylko single, ale multi, które po 10 latach wciaż żyje.

ocenił(a) grę na 4
borzo30

Nie no spoko ale pole do popisu jest szczególnie jak się ma bujną wyobraźnię. W kwestii multi się nie wypowiem bo nie gram w multi.

ocenił(a) grę na 4
borzo30

Call of Duty jedynka wraz z dodatkiem wykorzystała wszystkie mainstremowe, dobrze znane motywy z histyori IIWŚ. Jaki problem poszperać głębiej i wydobyć te mniej znane. Historia IIWŚ jest bardzo bogata.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Zgadzam się w zupełności. W jedynkę grało się jakby się oglądało dobry film wojenny. Tutaj trochę na zasadzie - masz lokację, zajmij ją a później broń. I tak w kółko. I w kółko.

Jedynka sto razy lepsza.

ocenił(a) grę na 7
zielony234

Tak ,dodałbym jeszcze ze dwójka to symulator czyszczenia budynków z niemców,podczas gdy w COD1+United Offensive dzieje się niesamowicie dużo

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

No przesada trochę.

ocenił(a) grę na 4
p98

... :>

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Żeby czepiać się znikającego celownika podczas biegu? To ty taki dobry jesteś że podczas biegu ustrzelisz paru Niemca. Albo strzelasz albo biegniesz, nie rozumiem jaki sens ma strzelanie i bieganie. Chyba że biegniesz w prost na przeciwnika.

ocenił(a) grę na 4
p98

>Żeby czepiać się znikającego celownika podczas biegu?
Ano.

> To ty taki dobry jesteś że podczas biegu ustrzelisz paru Niemca.
Ja jestem lamerem bo teraz mało gram nie tak jak za dzieciaka a "skill" szybko spada.

Jestem zdania aby nie rozkopywać grobowców po latach i żyć wspomnieniem przeszłości.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Grobowców? Co, czyli że teraz wypierasz się tego co napisałeś bo to dawno i nie pamiętasz?

ocenił(a) grę na 4
p98

?

ocenił(a) grę na 8
ocenił(a) grę na 4
p98

Nie rozumiem oso chozi?

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

No, ja też.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Super się dogadaliśmy.

ocenił(a) grę na 4
p98

:D

STAMiNA

Też wolę jedynkę. Dwójce brakuje tych misji szpiegowskich jakie były tam. W dwójce wszystko zlewa się w jedno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones