PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608589}
8,3 18 448
ocen
8,3 10 1 18448
Call of Duty 2
powrót do forum gry Call of Duty 2

Multi

ocenił(a) grę na 10

Najlepszy CoD w multi? Nie , nie MW, MW2, BO ale właśnie CoD 2! Wszyscy mieli równe szanse, żadnych nagród za serwie ofiar, żadnych perków, żadnych ulepszeń do broni. I mimo iż rozgrywka momentami przypominała Black Opsowe Nuketown ( fruwające granaty w miejsce spawnu itd.), gra jest najlepszym przedstawicielem CoDa w multi.

ocenił(a) grę na 10
waldeck

Zgadzam się w 100%. Stare, dobre CoD. Ta gra to dla mnie klasyka i wzór do naśladowanie jak powinien wyglądać klmatyczny Fps. Grałem we wszystkie części CoD ale właśnie z tą grą mam najlepsze wspomnienia. Do tego co napisałeś dodałbym jeszcze, że najfajniejsze było to, że gracze mogli tworzyć własne mapy i tak powstawały serwery ze świetnie zrobionymi lokalizacjami ( pamiętam np. mapę z hobbita czy piratów z karaibów) co powodowało, że zawsze było coś nowego i gra się nie nudziła. A w obecnych częściach CoD niestety twórcy zlikwidowali tą opcję a zamiast tego każą ściągać płatne mapy dodatkowe. Podsumowując: każde Cod jest fajne i warte zagrania ale żadne nie ma takiego klimatu jak właśnie 2.

ocenił(a) grę na 10
Kamiskl

dokładnie ja też się zgadzam COD2 była rewolucyjna pod każdym względem fabuła i grafika wow! jak dla nie, a w multi gram do dzisiaj, dokładnie żadnych perków, wszyscy dawać kary i mosiwy i dajemy. Gra arcydzieło!

ocenił(a) grę na 10
indyjoe

CoD2 w sieci nadal się trzyma bardzo dobrze, zresztą tak samo jak CoD Uo, bo jednak vCoD dogorywa.
Dla mnie w 2 zawsze kwintesencją nie były jak to waldeck powiedział "granaty latające na respawnie" tylko drużynowe granie w różnych ligacz, cupach online jak i offline ;-D

waldeck

tak ! <3
prawdziwy fan coda nie powie inaczej. jeden i ten sam zestaw broni, liczył się skill i ogranie :)

ocenił(a) grę na 10
waldeck

Arcydzieło. Po prostu. Nawet do dziś wolę odpalić dwójkę jak mi się chce jakiegoś FPS niż nowsze części.

ocenił(a) grę na 10
booolooo

dokładnie, uwielbiam tą gre, choć mam battlefielda 3, modern warfare i wiele wiele nowszych... a i tak do starej dwójeczki na multi powracam z chęcią.
Równe szanse...liczące sie jedynie umiejetności :)
to jest to!

ocenił(a) grę na 9
waldeck

Zgadzam się również z opinią, że CoD 2 ma najlepsze multi

ocenił(a) grę na 9
waldeck

Popieram , stary dobry CoD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones