PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608432}
8,4 24 602
oceny
8,4 10 1 24602
Call of Duty 4: Modern Warfare
powrót do forum gry Call of Duty 4: Modern Warfare

Przykro mi ale sobie odpuszczę. Obecne Call of Duty to zakała gier komputerowych/wideo. W porównaniu
z starymi tytułami z gatunku do którego należy to jedna wielka de-ewolucja. Możliwość posiadania wielu
broni które nie dość że różniły się od siebie to pozwalały podchodzić do wrogów w różnych sposób
zastąpione możliwością trzymania trzech broni, nie wspominając już o tym że większość z nich nie różni
się od siebie kompletnie niczym. Wiele interesujących przeciwników z których każdy zachowywał się
inaczej zastąpionych niemalże identycznymi żołnierzami o tym samym AI. Pełen sekretów labirynt, level
deising stawiający na eksploracje aby przetrwać w bardzo groźnym otoczeniu? Co tam, zastąpimy go
prostym korytarzem, będziemy graczom dawać co chwila amunicje i odnawiające się życie aby całkowicie
wyrzucić jakiekolwiek wyzwanie. Najgorsze jest jednak to że ta sama mechanika zostaje wydana w
nowym opakowaniu z drobnymi zmianami. Bo zrobienie czegoś bardziej sensownego jest za trudne...

użytkownik usunięty
Betarius

kogo obchodzi singleplayer?

ocenił(a) grę na 9

Ewidentnie nikogo, bo ochłapy co rok dostajemy.

Ale czy kupowanie Codów dla multi, nawet co 2-3 lata, to też dobry interes? Nie można stawiać własnych serwerów, nie ma wsparcia dla modów, a dodatkowych map wychodzi garstka i trzeba za nie płacić. No nie wiem.

ocenił(a) grę na 9
Betarius

Ano niestety, kiedyś były fpsy, w których klimat był budowany przez naturalny design lokacji, napięcie powodowane mniejszą niż w dzisiejszych tytułach przewidywalnością wrogów i ambientowe, budzące niepokój dźwięki. Teraz są tunelowe poganiacze, które polegają na efektownych skryptach dla odwrócenia uwagi od sztuczności scenografii i maskowaniu niedorobionych systemów quick-time'ami. Jako ciekawostce i szczytowemu punktowi rozwoju tego podgatunku, dałem 9/10. Ale zamiast kolejnych części, to już lepiej se Virtua Cop odpalić, bardziej szczera gierka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones