PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608432}
8,4 24 600
ocen
8,4 10 1 24600
Call of Duty 4: Modern Warfare
powrót do forum gry Call of Duty 4: Modern Warfare

mieszana uczucia

ocenił(a) grę na 6

w singlu kompletna kaszana, liniowa do bólu gra na jedno przejście, w multi nabiera rumieńców.

ocenił(a) grę na 10
Elmo_Is_Dead

Co Wy z tą liniowością... jak tak Ci to przeszkadza to idź pograć w jakieś RPG.

ocenił(a) grę na 4
Vit4min

Przepraszam za odpowiadanie na post po dwóch latach... ale nie mogę się powstrzymać.
Każda gra musi mieć pewną swobodę, nie może być zbyt oskryptowana.
Nie może to być- idź prosto, usiądź przy osłonie i strzelaj w głowy wychylających się żołnierzy. To przecież nie pozwala na żadną strategie ani mobilność! Ktoś powiedział że Half-Life był liniowy. Ale on pozwalał na poruszanie się między osłonami, a nawet całkowite zrezygnowanie z nich! Mógłbym wymieniać dalej wady ale mi się nie chce.

ocenił(a) grę na 9
Elmo_Is_Dead

Nie chce mi się nawet pisać - po prostu zamieszczę link:
http://www.destructoid.com/the-jimquisition-half-life-2-is-on-rails-derp-189299. phtml
Tyle w temacie "liniowości"...

ocenił(a) grę na 6
akodo_ryu

Half też liniowy ale i tak daje więcej możliwości manewru. Więcej czasu zajęło mi zmęczenie Dooma 2, Rise of the Triad czy Dark Forces i Jedi Knight. Trzeba było trochę pokombinować a nie zaiwaniać jak po sznurku.
Dobrze że jest stalker...;) A CoD do sieci. Tylko i wyłącznie.

ocenił(a) grę na 10
Elmo_Is_Dead

Chyba nie porównujesz Stalkera i HFa do Coda (lub na odwrót). W CoDzie wykonujesz z góry określone zadania (rozkazy) i masz je wykonać. Nie wyobrażam sobie CoDa w którym jest otwarty świat i biegamy którędy chcemy i gdzie chcemy, Call of Duty zawsze takie będzie i mam nadzieję, że takie pozostanie, raczej nie ma sensu ciągnąć tego dalej bo mi liniowość w CoDzie nie przeszkadza, a dla kogoś innego z kolei liniowość to najgorsze co może być :).

ocenił(a) grę na 6
Vit4min

I wykonujesz je zawsze w ten sam z góry określony sposób. Klasyczny przykład przerostu formy nad treścią. Ładnie wyglądająca siekanina dla mało wymagających.
Lepiej sobie pograć w serię Rainbow Six i Ghost Recon, też dostajesz z góry określone zadania jednak masz o wiele więcej możliwości manewru i sposobów rozegrania misji.

ocenił(a) grę na 4
Elmo_Is_Dead

Inaczej mówiąc:

1. Siadnij se tyłkiem za osłoną zza której przeciwnicy przysłowiowego ch*ja ci zrobią.
2. Czekaj aż się schowają, będą takimi debilami aby przestać strzelać i strzelaj.
3. Rzucają granat? Odejdź na chwile albo idź do innej osłony.
4. Zacznij od punktu 1, ewentualnie rzuć od czasu do czasu granat.

Oczywiście można próbować się bawić z innymi osłonami lub latać pomiędzy nimi i skakać po mapie... jeśli chcemy aby zostały nam odstrzelone jajka.


Jeszcze raz czemu ta gra jest taka popularna?

ocenił(a) grę na 10
Betarius

"Jeszcze raz czemu ta gra jest taka popularna?" Może dlatego, że w coda gra się dla multi ?

ocenił(a) grę na 4
KR1XON

To czemu nie zrobią z tego online shootera z abonamentem? Jeśli gra jest sprzedawana pudełkowo jako gra Single/Multi oczekuje że Single będzie miał odpowiedni poziom, Multi jest tylko dodatkiem do takiej gry.

ocenił(a) grę na 10
Betarius

W tym przypadku single jest dodatkiem. Gier na abonament się nie opłaca robić, bo ludzie przestają to kupować i po pewnym czasie gry na abonament przechodzą na F2P. Np TERA, Conan, można wymieniać w nieskończoność.

ocenił(a) grę na 4
KR1XON

Cóż, oni powinni sobie z tym radzić. Zawsze można zrobić Item shopa.

ocenił(a) grę na 10
Betarius

Bez sensu robić multi na abonament jak i tak będzie to samo do zaoferowania co w standardowej wersji ? Tak na marginesie, Cod4 jest uważany za najlepszego coda i jest w czołówce najlepszych fpsów.

ocenił(a) grę na 4
KR1XON

Właśnie o to chodzi, tak przynajmniej zrobiło by się miejsce dla innych tytułów.
Tak na marginesie, nie powinien być w czołówce.

ocenił(a) grę na 10
Betarius

Jesteś jakimś hejterem Coda czy co ?
Czwóreczka zaraz po csie wniosła najwięcej rzeczy do multi. Perki, killstreaki i te wszystkie inne rzeczy zawdzięczamy dzisiaj codzie. Jak nie chcesz, żeby był w czołówce to przekonaj miliony ludzi którzy tą gre tak wycenili.

ocenił(a) grę na 4
KR1XON

Nie nie jestem hejterem, ale widzę kiedy gra jest robiona i sprzedawana jako ta sama gra z drobnymi zmianami (przepraszam ale jeśli chcesz multi to powiedziałęm, lepiej zrobić z tego MMO, wtedy to przynajmniej będzie uczciwe) tylko dla kasy. Tak naprawde CoD jest na poziomie Fify.

ocenił(a) grę na 10
Betarius

Mówisz, że cod4 wprowadza tylko drobne zmiany ? Zrobić z tej gry MMOFPP ? buhahha;d Kończe z Tobą rozmowę, bo chyba gadamy o czymś innym ; ) ( + ta ocena 4/10 uhhh ). Nie chce mi się prowadzić konwersacji z jakimś hejcikiem, oceniającym gre typowo mp po singlu. Może od razu z Csa zrobią mmo na abonament ?
pis joł!

ocenił(a) grę na 4
KR1XON

Prosze bardzo, nie musi pan ze mną rozmawiać. Zresztą nie mam ochoty rozmawiać z kimś kto kiedy spotyka kogoś z inną opinią nazywa go "hejcikiem". Więc do widzenia panu.

ocenił(a) grę na 10
Betarius

Twoja opinia jest fałszywa, typowe ocenianie gry po okładce. To była ostatnia rzecz, jaką chciałem dodać.
cya!

ocenił(a) grę na 4
KR1XON

Niech sobie pan myśli co chce, do widzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones