PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612423}
4,7 1 091
ocen
4,7 10 1 1091
Call of Juarez: The Cartel
powrót do forum gry Call of Juarez: The Cartel

Nie rozumiem, tych naskoków. I ta średnia... Nieco ponad 40 procent? Boże, Kane & Lynch 2 jest
3 razy gorsze i ma średnią ponad 60 na Metacriticu...
Gra jest przyjemna, w dodatku co-op to uzupełnia. Poza tym, wolę nawet klimaty współczesne, niż
westernowe i grało mi się o wiele lepiej od Więzów Krwi.
Grał ktoś w więcej, poza pierwszą misję? Potem jest dużo lepiej. Multi też daje radę, choć
wolałem to z jedynki.
Niestety, grafika nie jest piękna, ale kto ocenia od razu gry po grafice? Według mnie, można
spokojnie zainstalować i sądzę, że wcale czasu przy niej nie stracimy.

ocenił(a) grę na 2
Duduniaczek

Przecież w to się nie da grać, starałem się przejść, ale nie potrafię. Jestem gdzieś w połowie. Dawno nie grałem w tak nudne, zrobione na odwal dziadostwo. Jedynie grafika jest całkiem przyjemna i w sumie silnik daje radę, chociaż można wycisnąć więcej. Feeling broni jest tragiczny, voice acting rani uszy, misje nudne, w ogóle nie przyciągają gracza, a fabuła nie wciąga ani trochę. Ta gra to gniot na całego, żałuję wydanych pieniędzy.

ocenił(a) grę na 8
JoKeR7991

Być może oczekiwałeś od tej gry konkurencji dla COD-a. Ja popatrzyłem na nią, jako na średnią strzelankę i jestem zadowolony. Bronie są według mnie dość dobre i nie czułem, by źle się z nich strzelało. Niektóre misje ciekawe, niestety raczej w co-opie. Choć przyznam, że fabularnie nie powala.

ocenił(a) grę na 5
Duduniaczek

tylko że jeśli nie masz kumpla do gry to w co-opa sobie nie pograsz a wtedy misje robią sie nudne. zero nowości ciągle tylko wybierz broń idź przed siebie i rób rozwałkę. na początku to może sie podobać ale potem robi się coraz nudniejsze. wybór postaci też jest bez sensu bo jedyne czym się różnią to misje (a raczej misja) poboczna i zakończenie a to mało jak na 3 zupełnie różnie postaci. bronie są git ale tak naprawdę tylko karabin się opłaca strzelby mają taką samą moc jak karabin ale mniejszy zasięg, pistolety i rewolwery to tragedia w ogóle nieprzydatne ew. broń ciężka jest fajna ale pojawia się rzadko. fabuła jest(w moim mniemaniu) beznadziejna. po prostu trzeba rozpracować kartel - czyli rozwalić wszystkich na mapie i iść dalej zero różnorodności. ostatnio cd-action dają same gowna nie gry, co paskudztwo, gothic 4(którego sami jechali ale hipokryzja) czy alone in the dark kiedyś dawali niemal perełki(Ninja Blade, Jade Empire Gothic 2) a teraz same ścierwa

ocenił(a) grę na 1
Duduniaczek

Chyba twórcom wyczerpują się powoli wątki z "Dzikiego Zachodu" i chcieli przenieść "Juareza" w czasy dzisiejsze niestety bardzo im się to nie udało marny fps jak dla mnie za 9,99 u pani jadzi w kiosku ;D

ocenił(a) grę na 6
focus25

Ja kupiłem dwa dni temu za 5 zł w Tesco :D

ocenił(a) grę na 7
Duduniaczek

Zgadzam się z Tobą Gra jest bardzo fajna. Uwielbiam takie klimaty. Dobrzy policjanci, brutale kontra mafia, czy tam inni bandyci. Bronie bardzo mi się podobają zwłaszcza strzelanie z pistoletów. Fajna gierka tylko jak ktoś oczekuje czegoś na miarę Coda, czy Crysisa to się zawiedzie. To nie ten poziom.

ocenił(a) grę na 7
Duduniaczek

W pełni się zgadzam. Jeśli podejdzie się do tej gry z dystansem to jak dla mnie gra jest dobra a sam świetnie się z nią bawiłem.

ocenił(a) grę na 5
Duduniaczek

Stracić czasu się nie straci, ale jeśli w kolejce są inne, lepsze tytuły to CoJ: Cartel może sobie poczekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones