PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611466}
7,4 2 947
ocen
7,4 10 1 2947
Carmageddon
powrót do forum gry Carmageddon

Czy ktoś gra dziś w tą klasyczną gierkę? ;]

Necronomicon

Ja sobie wczoraj ściągnąłem, rozdzielczość 320:200 gwałciła moje oczy na 26" monitorze, ale przeszedłem w tryb gry w oknie i powiem szczerze, że gra nadal jest niebywale grywalna. Świetna pozycja z fizyką lepszą od niejednej pozycji z dzisiejszych lat. Na pewno znów ją skończę :) Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 9
Aldirien

To czyste sadomaso:D ale aż się łezka w oku kręci

tokarz85

Oj kręci :')

ocenił(a) grę na 9
Aldirien

I te teksty w stylu "boolaałoo?" :D ehhhhh, takich gier już się nie tworzy...

tokarz85

Mnie po dziś dzień zadziwia fizyka w tej grze, teraz, jak jestem trochę starszy, wiem czemu stare kompy tego nie dźwigały hehe Epicka gra i koniec. Miał ktoś kiedyś (znaczy jeździł) tym pancernym wozem policyjnym na trzech osiach? Ale to był czad D:

ocenił(a) grę na 9
Aldirien

No jak na grę która niedługo będzie "pełnoletnia" to fizyka faktycznie może zadziwić nie jedna współczesną produkcje:) Kojarzę ten wóz, było czuć masę :)

ocenił(a) grę na 10
Necronomicon

ja gram regularnie , mam ja ściągniętą na telefon i oba tablety , jak tylko mam chwile i przy okazji ktoś mnie na drodze wkur... zdenerwuje to się mogę odprężyć. gra dostępna na Google play i iTunes

ocenił(a) grę na 10
krzysio53a

gra na platformy mobilne nie jest niestety darmowa (5PLN) , ale ma to swój powód , gdyż w przygotowaniu jest ponoć uwspółcześniona wersja na która twórcy zbierają kase

Necronomicon

Ostatnio na smartfonie :) Ciekawe wrażenie grać w to teraz na telefonie, podczas gdy w 1997 roku gra dość mocno dawała popalić pecetowi swoimi wymaganiami...

ocenił(a) grę na 8
Skaffim

Ja mimo wszystko wolę PCta :D , poniżej taka moja recenzja.
https://www.youtube.com/watch?v=fjnEdrevoq4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones