PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614014}

Catan: Pierwsza wyspa

Catan: Die Erste Insel
7,4 45
ocen
7,4 10 1 45
Catan: Pierwsza wyspa
powrót do forum gry Catan: Pierwsza wyspa

Witam.
Jestem w szoku że jestem tu pierwszy. Gra świetnie przeniesiona na komputer i to 16 bit. Wcześniej nigdy o tej grze nie słyszałem aż ostatnio znajomi zaprosili na whiskey ballantine's ;-) i "Catan-pierwsza wyspa". Gra od razu mi się spodobała i zacząłem szukać alternatywy jak tu pograć w tygodniu gdy niema się tylu czasu na spotkania ze znajomymi. Jest wersja na androida (równie świetnie zrealizowana). Jest mały problem z wygodą bo ekran smartphona nie jest za duży i oczy szybko się męczą. Odkryłem tą grę na jakimś forum zainstalowałem i jestem zaskoczony efektem realizacji pod wzgędem grafiki, dubbingu humory i grywalności - jest nawet możliwość gry sieciowej. Dziś (w dobie systemó 64 bit) tą grę da się zainstalować na maszynie wirtualnej VirtualBox z wgranym systemem Windows Xp działa aż miło.

bestek87

Ostatnio powróciłem do tej gry i namówiłem znajomych do jej zainstalowania bo jest możliwość zagrania przez sieć. Jeszcze tego nie rozpracowaliśmy, ale to kwestia czasu (taką mam nadzieje, chyba że sama gra jest ograniczona pod kątem gry sieciowej na obecne czasy). Przez pare lat, od czasu do czasu zbieraliśmy się aby pograć w Catana, ale zrobionego przez nas (tablica korkowa, szpilki kolorowe, rysowanie mapy, rysowanie dróg mazakami, wycinanie malych kart, itd) - zabawa przednia :)

ocenił(a) grę na 9
Motyk_filmweb

Gra sieciowa jak najbardziej działa a dzięki VPN lub hamachi można skonfigurować by grać ze znajomymi z dowolnego miejsca na świecie ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones