PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692778}
7,6 1 211
ocen
7,6 10 1 1211
Child of Light
powrót do forum gry Child of Light

Świetna giera! szkoda, że taka króciutka :/ przyjemnie się grało, nie trzeba grafiki pokroju Crysisa 3
czy Metro: Last Light, żeby zrobić naprawde fajną gre, nie ma co sie dalej wypisywać i spoilerować,
trzeba poprostu zagrać w ten tytuł!

ocenił(a) grę na 8
Nihilism91

10 godzin żeby wszystko obejść to dość przyzwoity wynik w porównaniu do takich np Call of duty, które starczają na góra 5 godzin..
co do grafiki, ręczne malowane tła przez prawdziwych artystów, Crysis jak dla mnie się chowa...

ocenił(a) grę na 10
Nihilism91

Podpisuję się, gra wywarła na mnie niesamowite wrażenie. Jest naprawdę warta sama w sobie by w nią zagrać. Polecam każdemu, wielbicielowi turówek, czy też po prostu pięknych gier :)

ocenił(a) grę na 8
ZagiSama

A jak turówka w stylu Child of Light jest godna polecenia? To był pierwszy tytuł w jaki grałem z takim systemem walki i bardzo mi się spodobł, szukam czegoś podobnego...

ocenił(a) grę na 10
czlowiek_z26

Szczerze? nie wiem, grałam w wiele turówek. Lecz 1 raz spotkałam się z taką grą... Myślę że na rynku azjatyckim powinno być parę gier w jakimś stopniu podobnych do tej :) Niestety nie grywam w japońskie czy chińskie gry to nie mogę Ci nic polecić .. :(

ocenił(a) grę na 10
czlowiek_z26

Wydaje mi się, że system walki w Child of Light był oparty na gatunku jRPG. Jeśli chodzi o tytuły to niestety orientuję się tylko w klasykach, czyli:
- Seria Final Fantasy
- Chrono Cross
- Chrono Trigger
- Golden Sun
- Grandia
itp. Ale to tytuły w które obecnie pograsz tylko na emulatorach. A z bardziej współczesnych to hmm:
- The Last Remnant
- Lost Odyssey
- Resonance of Fate

Niestety, choć uwielbiam wschodnie klimaty, do pięt nie dorastają temu, co ma w sobie Child of Light. Gra piękna pod każdym względem, 10/10.

ocenił(a) grę na 7
czlowiek_z26

Costume Quest

ocenił(a) grę na 10
Nihilism91

Właśnie ukończyłam grę i powiem tak: coś niesamowitego.
Warto było zagrać w ten tytuł żeby chociaż na chwilę oderwać się od codzienności i przenieść w bajkowy świat.
Fabuła mimo iż nie jest jakimś zaskoczeniem i walczymy z typowym złem to bardzo przypadła mi do gustu, a sama muzyka tworzy niesamowity klimat wykreowanego świata. Serdecznie polecam.
Ubisoft powinien częściej tworzyć takie gry, no ale z tego nie można natrzepać tyle pieniędzy co z Assassynów...eh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones