PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611092}
6,3 861
ocen
6,3 10 1 861
Chrome
powrót do forum gry Chrome

Plusy i minusy

ocenił(a) grę na 2

Plusy:
+ pojazdy - chociaż się nie najeździłem
+ bronie - nawet fajne i miło się strzela
+ 4 quick save'y - przydają się
+ hackowanie - minigierka

Minusy:
- brak pl wersji - ja taką miałem, polska produkcja, a nie ma opcji wybrania polskiego języka, ja pier...
- chodzenie po drabinach - mało jest fps'ów, które mają to dobrze zrobione, bo tutaj znowu jest to spiehdolone
- nieraz nie wiadomo co i gdzie zrobić
- zrypane chodzenie - czyli to czego bardzo nie lubię w fps'ach, postać się trochę ślizga po zatrzymaniu i się rozpędza do biegnięcia
- misje na czas
- gra się kończy gdy zginie nasz towarzysz/towarzyszka
- poziom trudności - średni jest poziomem trudnym, albo nawet bardzo trudnym
--- misja w której wykrycie nas przez wroga powoduje koniec gry - i to przelało kibel fekaliów, po prostu nie da się przejść tej misji, wrogów jest od hvja i co chwila komunikat, że zostali zaalarmowani o mojej obecności. Można oczywiście zabić wrogów, ale trzeba zrobić to szybko i żeby nikt nie widział/słyszał, a i tak nieraz to nie działa, poza tym zdarzało mi się, że nikt mnie nie zauważył, a mimo to w którymś momencie babka mnie informuje, że koniec misji, no tragedia, jeszcze tak hvjowej misji w fps'ie to nie miałem

Podsumowując, kolejny polski szajs, nie ma sensu tracić czas na niego, lepiej po raz enty odpalić sobie Project IGI, albo co innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones