PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622027}
7,4 155
ocen
7,4 10 1 155

Civilization: Call to Power
powrót do forum gry Civilization: Call to Power

W przeciwieństwie do oryginalnej serii Sida Meyera, w Call to Power technologia nie kończy się na współczesnej... Problem w tym że nigdy nie zaszedłem już dalej, bo... Ciężko. gra jest bardzo trudna i ma absurdalną walkę, pojawiające się z nikąd duże ilośći wojsk przeciwnika, oraz beznadziejna dyplomacja - nieustanne łamanie traktatów, atakowanie, branie niewolników... W CIv 2 i Próbie Czasu atakowali tylko jak się było słabszym. Ogólnie 8/10, wciąga jak diabli, kiedy komuś przejadła się standardowa rozrywka (każda Cywilizacja Sida to tylko nowa grafika i nic więcej), powinien się na to przerzucić.

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Zgadzam się w zupełności. Naprawdę się dzieje, do tego spore możliwości eksploracji i nowe technologie. Najciekawsze jest odkrywanie zagubionych cywilizacji, np. z czołgiem plazmowym ;) Inna gałąź rozwoju gier Cywilizacja i wg mnie ta właściwa.

ocenił(a) grę na 8
Hiuppo

Ale z tą dyplomacją to można sobie włosy wyrywać... Tutaj to trzeba wszystkie miasta otoczyć jednostkami żeby 'przyjaciel' czasem nie pozabierał nam ludzi albo nie wykradł czegoś...

ocenił(a) grę na 10
Bruce_Lee

Fakt, choć ja preferuję uszczelnianie granic. Natomiast piękna sprawa to te zachwyty obcych cywilizacji i prezenty.

ocenił(a) grę na 8
Hiuppo

Z tym drugim to się o dziwo nie spotkałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones