PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608873}
8,2 3 319
ocen
8,2 10 1 3319
Civilization IV
powrót do forum gry Civilization IV

sama gra, byla zbyt malo rozbudowana i szybka, do tego bez przyszlosci, ale z modami byla
idealna :), dodanie nowe cywilizacje, w tym polska, ktora zawsze gralem jako pilsudzki :D
nowe technologie, drzewko technologiczne bylo chyba z 5x wieksze, a gra naprawde dluga i
wciagajaca, komputer po modach byl znacznie madrzejszy i trudniej bylo pokonac, nowe
jednostki, cuda, budynki, zasoby, z modami ta gra byla piekna! :D

ocenił(a) grę na 9
bobek388

A jakie mody wedlug Ciebie sa najlepsze ? Ja grałem na Rise of Mankind - uważam za najlepszy i parę innych w tym Fall from heaven, ale żaden niedorównał RIse of Mankind

ocenił(a) grę na 9
kozas15

Moje ulubione to "Rise of Mankind: A New Dawn" i "Clash of Civilizations" w sumie w inne mody nie gralem bo mnie nie interesowaly. :D

Zobaczylem sobie teraz ten mod "Fall from Heaven 2" na stronce civfanatics i musze powiedziec ze zarabiste :D zagram sobie jak tylko bede mial czas

ocenił(a) grę na 8
bobek388

Koniecznie musisz zatem spróbować Realism Invictus, lub jeśli lubisz bardzo rozbudowane opcje, to koniecznie musisz spróbować Caveman2Cosmos ;)

ocenił(a) grę na 9
bobek388

Muszę się zgodzić to była jedna z lepszych gier w jakie grałam. Grałam też w niezliczone mody ale nazw nie pamiętam. Teraz chciałabym zagrać w 5 część, choć podobno już nie jest tak dobra. Pożyjemy zobaczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones