PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612057}
8,0 404
oceny
8,0 10 1 404
Clive Barker's Undying
powrót do forum gry Clive Barker's Undying

Świetna gra

ocenił(a) grę na 8

Ale nie przeraża, a grałem w słuchawkach po ciemku. Można się czasem przestraszyć,
jednak nie ma co liczyć na zawał serca. Pomimo tego, tak naprawdę to nie ma się do czego
przyczepić. Nawet teraz grafika może się podobać, do tego klimatyczna muzyka, niezła
fabuła i ciekawe lokacje (uwielbiam poziomy rozgrywane w klasztorze). Szkoda, że tak mało
osób pamięta o tej grze.

ocenił(a) grę na 7
conti01

moje odczucia są podobne. dodałbym tylko do minusów częste ładowanie poziomów. najgorszy pod tym względem był chyba obszar tego klasztoru/zamku.

użytkownik usunięty
conti01

Mam Prośbę - czy mógłbyś Mi jakoś przesłać obraz płyty z tą grą (Clive Barker' s Undying), albo instalkę, może być też format ZIP/Winrar,
jeżeli nie da się tutaj to proszę na mail : leonskennedy.92 @ o2. pl (bez spacji bo jest tutaj niezgodność z regulaminem).

Bardzo mi na tym zależy bo chciałbym zagrać sobie w tą grę a nie mam, nawet nie mam czasu by pobrać z neta.

Z góry wielkie dzięki :D

ocenił(a) grę na 8
conti01

A mnie gra nie przeraża.
Ale za to wciąga jak cholera chce się zobaczyc co się czai za następnym rogiem.
Grę polecam każdemu.

ocenił(a) grę na 7
conti01

Ja w ogóle nie traktowałem tej gry jako horroru. Raczej jako mroczną przygodówkę i to raczej w komiksowym stylu gdzie są piraci, stwory lovecrafta, demony itp.

użytkownik usunięty
conti01

Gdyby gra naprawdę przerażała, to nie dałoby się w nią grać. Poza tym, ja wolałabym jednak nie mieć zawału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones