PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617573}

Venom

Codename: Outbreak
6,3 147
ocen
6,3 10 1 147
Codename: Outbreak
powrót do forum gry Codename: Outbreak

Świetna gra

ocenił(a) grę na 10

Doskonała gra jak na rok 2001. Wtedy była projektem z górnej póki, miażdżącym inne projekty. Posiadała dobrą grafike, oprawe audio i ciekawe misje. Do łatwych nie należała. Szkoda że pozostała tak niedoceniona w Polsce. Sama gra jest podwaliną pod znanego nam obecnie STALKERA.

ocenił(a) grę na 8
Shaolin_Si

Kurczę, zawsze dochodziłem do 3 poziomu :/. Do tej pory go nie przeszedłem. Zawsze kończyłem na nim i jak po kilku latach wracałem, to znów zatrzymywałem się na nim. Pamiętam raz wytłukłem wszystkich już, wszystko pozbierałem i latałem po całym kompleksie kupę czasu i nic się nie działo. W końcu jakoś zginąłem. A ty do którego doszedłeś?

ocenił(a) grę na 10
Goro_Gondo

Ja gre ukonczylem wielokrotnie. Jak pisałem poprzednio łatwa nie jest, ale 10 lat temu dawała świetną frajde z grania. Świetnie sie gra kooperacje na dwoch PC - łatwiej sie gre przechodzi w kumplem.
Ja uwielbiałem misje 6 która znalazła się na demo tejże gry gdy nazywała się początkowo Venom, dopiero pozniej gdy wydano pełną wersje ustalono nową nazwę - Codename Outbreak.
I jeszcze misja we mgle poprostu wypas :D
Dziś troche grafika i fizyka gry jest słaba ale można zagrać ostatenie.
Jak nie wiesz jak przejsc level 3 polecam obejrzec gameplay owej gry z konkretnego poziomu na Youtube, są chyba wszystkie.

ocenił(a) grę na 8
Shaolin_Si

Rozumiem. Nadal to fajna gra.

ocenił(a) grę na 8
Goro_Gondo

Ja gdzieś w gazecie kupiłem, też szmat czasu temu.

Shaolin_Si

W jaki sposób gra będąca wydana o wiele lat wcześniej może być podwaliną pod inną, nowszą?

ocenił(a) grę na 10
Maslana90

Idąc twoim tropem jak podwaliną dla starej gry może być gra wydana dziś??

Codename z 2001 roku to bezsprzecznie podwalina pod STALKERA co widać w klimacie i grywalności.

Shaolin_Si

S.T.A.L.K.E.R wydany w 2007 roku może być podwaliną pod STARSZĄ grę czyli na przykład Codename powielając fabułę, uniwersum, bronie itd itp.

Maslana90

Mój błąd - nie zrozumiałem bardzo prostej rzeczy. Masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones