PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617573}

Venom

Codename: Outbreak
6,3 147
ocen
6,3 10 1 147
Codename: Outbreak
powrót do forum gry Codename: Outbreak

Odkąd po raz pierwszy zagrałem w tę grę, mam nieodparte wrażenie, że jest inspirowana jakimś filmem. Mianowicie przypomina mi się, że dawno temu (na pewno było to przed wydaniem gry) widziałem film, w którym ludzie byli atakowani przez dziwne stwory z kosmosu, które wyglądały jak te małe kreatury z gry. Przyczepiały się ludziom do karków, podłączały do ośrodkowego układu nerwowego i kontrolowały swego nosiciela. Niestety nigdzie w opisach tej gry nie znalazłem konotacji z tym filmem, a moim zdaniem pokrewieństwo jest bardzo bliskie. Niestety nie mogę sobie nawet przypomnieć zarysu fabuły ani tytułu. Utkwił mi w pamięci tylko ten motyw z obcymi przyczepionymi do karku. Ktoś może wie, co to za film mógł być? Chętnie bym obejrzał jeszcze raz.

kocjano

Zadałem pytanie i sam sobie odpowiem. :) Dzięki pomocy braci filmowej w innej części portalu udało mi się ustalić tytuł filmu, o który mi chodzi: "Władcy marionetek".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones