PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608118}
8,1 8 177
ocen
8,1 10 1 8177
Colin McRae Rally 2.0
powrót do forum gry Colin McRae Rally 2.0

Arcydzielo

ocenił(a) grę na 10

Niepowtarzalny klimat, od lat probuje znalezc cos ,co da mi to uczucie, lecz jeszcze na nic nie trafilem, a mam tego duzo !!!

ocenił(a) grę na 9
Tmac

A strzelanie fireballami w trybie arcade? To dopiero był wspaniały pomysł "mistrzów kodu".

Tmac

Tak, zgadzam sie. Dla mnie tez 10/10. Pozdrawiam ;)

Shurtugal_Eragon

Jeszcze nie oceniałem gier na FW ale teraz sobie przypomniałem o "Colinie 2 ", oczywiście oceniam najwyżej. Próbowałem "trójkę" ale była do niczego. Chętnie zagrałbym jeszcze raz ale już nie mam CD z grą. :(

ocenił(a) grę na 10
Shurtugal_Eragon

Pieknie sie jezdzilo

DoktorLejdo

tak, szkoda tylko,że po Colin 2005 - najlepszym moim zdaniem - nie ma już żadnych fajnych ścigałek w tym klimacie co Colin, bo wszystkie są kiepskie ;(
Miejmy nadzieje,że w końcu się postarają, choć czasami mam wrażenie,że niektórzy producenci gier, to idioci, skoro nie wyciągają wniosków z wad poprzednich wersji gier ;(
Sam bym lepiej zrobił wiele gier w oparciu o opinie graczy na ich temat - gdybym miał oczywiście na to kasę, bo to dla graczy robi się gry i twórcy gier powinni przede wszystkim brać pod uwagę ich zdanie dotyczące co i jak ma być zrobione !
Pozdro

ocenił(a) grę na 10
Shurtugal_Eragon

Tworcy gier nie patrza na krytyke fanow.

DoktorLejdo

Niestety tak,a później się dziwią,że ich gra ma słabą sprzedaż i nie zarabiają na niej odpowiednio dużo...;(

Jak maja w dupie zdanie graczy ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones