PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608118}
8,1 8 176
ocen
8,1 10 1 8176
Colin McRae Rally 2.0
powrót do forum gry Colin McRae Rally 2.0

Piekne czasy kiedy gralo sie po kilka godzin z kumplami przez cale weekendy wiele prze te gre spoznialem sie do szkoly czasami szlo sie na kartkowke nie przygotowanym swietne chwile sie spedzalo grajac calymi daniami.Jedyneczka piekna byla czekalem na Colina 2.0 bardzo dlugo zrzucilem sie ze znajomymi na ta czesc.

ocenił(a) grę na 9
DoktorLejdo

Colin był absolutnym dominatorem jeśli chodzi o realizm. Mechanizm jazdy, stłuczki i uszkodzenia auta - jak na 1999 rok to robiło spore wrażenie!

ocenił(a) grę na 10
zegan333

Moim zdaniem w tamtych latach powstało najwięcej dobrych gier rajdowych.
Rally Championship 1996 -8
Colin McRae Rally 1998 - 8,5
Mobil 1 Rally Championship 1999 - 7,5
Colin McRae Rally 2.0 2000 - 10/10
Rally Trophy 2001 - 8/10
Colin McRae Rally 3 2002 - 8/10
Colin McRae Rally 04 2003 - 8/10
Colin McRae Rally 2005 2004 - 7,5/10
Richard Burns Rally 2004 - 10/10

Przy każdej z tych gier spędziło się masę czasu :)
Każda miała coś w sobie choć prym wiodła seria Colin McRae Rally.
Najlepsze z tych 9 gier rajdowych były zdecydowanie dwie:
Colin McRae Rally 2.0 i Richard Burns Rally. Perfekcyjne.

Szkoda, że później powstawały tak przeciętne gry tego typu.
Nawet Dirt, Dirt 2 i Dirt 3 było rozczarowaniem i były dla mnie raczej gorsze od tych 9 wyżej wymienionych.
Dopiero Dirt Rally 2015 sprostał zadaniu, który jest zaraz za
Colin McRae Rally 2.0 i Richard Burns Rally.

Podobna sytuacja była z grami wyścigowymi serią Need For Speed.
Pierwsze części udane 1,2,3,4,5,6, w miarę Underground 1/2 i znów świetny Most Wanted.
Najlepsze z tych dla mnie były 1,3,5, Most Wanted. A najlepszą grą serii 3 część.
Później NFS rozmienił się na drobne. Chyba jedyna część z lat 2006-2017, która się mi podobała to
NFS - HOT Pursuit 2010 zrobiona w stylu NFS 3 1998.

ocenił(a) grę na 9
DoktorLejdo

po dziś dzień nie powstała gra która mogłaby się równać CMR2, a żyjemy przecież już w czasach 4K. niestety fizyki jazdy nie da się niczym zastąpić, a właśnie fizyka jazdy w Colinie jest rewelacyjna, taka w sam raz, nie jakaś prosta arcadówka która nudzi się po 2 godzinach; ani frustrująca przesadnym drobiazgowym realizmem (jak Dirt Rally).
poza tym duża zawartość: osiem rajdów po 10 odcinków (które praktycznie się nie powtarzały)+ odcinki pokazowe, dużo licencjonowanych aut, fajne ustawienia auta. po prostu rajdówka doskonała i każda nowo wychodząca musi się zmierzyć z tą wysoko zawieszoną poprzeczką, a większość to niestety totalny szajs. z ostatnich lat mi jedynie zapadły głebiej w pamięć jako dobre RBR, CMR 04, DiRT 3, DiRT Rally, nawet Sebastien Loeb Rally nie jest złe, ale jednak to nie to samo co stary dobry CMR2.0

PS. co za świętokradztwo żeby najnowszy Dirt miał w tytule "2.0".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones