PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611083}

Commandos: Za linią wroga

Commandos: Behind Enemy Lines
8,3 2 907
ocen
8,3 10 1 2907
Commandos: Za linią wroga
powrót do forum gry Commandos: Za linią wroga

Trzeba o tym mówić, że developer inspirował się prawdziwymi komandosami, którzy brali czynny udział podczas WWII. Z początku brytyjscy komandosi, potem zlepka wielu narodowości. Dzięki temu pomysłowi, powstali między innymi dobrze znani dziś Rangersi. Choć sami komandosi w grze to postaci fikcyjne, wykreowani na potrzeby gry,to podczas drugiej wojny światowej te małe grupy dobrze wyszkolonych ludzi, potrafiły swoje zrobić. A co ważniejsze w śród nich byli również i POLACY.
Gra jest dalej bardzo grywalna po dziś dzień, jak ktoś ma premierowe wydanie to powinien spokojnie odpalić na nowych systemach. Ja mam tą z GOGa i faktycznie jest nieco trudniej, ale ta gra dalej trzyma fason mimo upływu tylu lat.
Tytuł ten darzę sporym sentymentem, bo to była jedna z tych gier którą jako pierwszą odpaliłem na swoim drugim już PC. Gra dalej b.ładna i grywalna, misje rodem z najlepszych filmów wojennych, dodatek "Zadania Specjalne" był małym krokiem na przód, lecz z poziomem trudności trochę przesadzili.

https://www.youtube.com/watch?v=CB4-E-sPI8A

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones