PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611083}

Commandos: Za linią wroga

Commandos: Behind Enemy Lines
8,3 2 907
ocen
8,3 10 1 2907
Commandos: Za linią wroga
powrót do forum gry Commandos: Za linią wroga

...Mózg puchł i zwoje zawijały się w supły, ale wiedziałem że muszę ją przejść ! :) Ach sentyment lat 90'...

_GsHock_

Błędy na tym forum robisz takie, że chyba rodzice bywali prosić nauczycieli o przepuszczenie Cię.

ocenił(a) grę na 9
hyrkan

chyba jesteś rozhisteryzowanym "trollikiem"?

_GsHock_

Gdybym stosował takie obelgi, jakie Ty stosujesz, tak właśnie bym o sobie myślał.

Ale powiedz tak szczerze, miałeś uczciwe 2 z maty, czy przepychali Cię na siłę?

ocenił(a) grę na 9
hyrkan

no czyli jednak chyba jesteś?.. trochę to smutne, ale i trochę śmieszne.

_GsHock_

Chyba jednak nie :)

Często robisz błędy większe niż ludzie, z których się śmiejesz? To Cię raczej smuci czy śmieszy?

ocenił(a) grę na 9
hyrkan

Ty masz w ogóle jakieś panowanie nad tym co piszesz? ;D Z resztą nie odpowiadaj, ja skończyłem rozmowę.

_GsHock_

Raczej Cię smuci czy śmieszy, że robisz błędy w fizyce większe niż ludzie, których krytykujesz za błędy w fizyce?

Raczej Cię smuci czy śmieszy, że trollujesz gorzej niż osoby, które oskarżasz o trollowanie?

hm?

_GsHock_

No nie bój się, dzieciaczku, odpowiedz na pytanie.

_GsHock_

Oj trolliku mały. Czy Twoja mama wie, jak się bawisz, gdy nie jesteś w szkole?

ocenił(a) grę na 9
hyrkan

Dobra, pośmiałem się z Ciebie. Teraz już wystarczy tej zabawy. Bo już przekraczasz granicę. PROSZĘ PRZESTAĆ MNIE ZACZEPIAĆ.

_GsHock_

Ależ nikt tu nikogo nie zaczepia. Na razie idziemy w kierunku pohamowania Twojej słownej agresji, a potem będziemy uzupełniać wiedzę z zakresu języka polskiego, a może nawet szerzej - teorii komunikacji. Tego nie trzeba się bać. Przyjmij to z wdzięcznością.

_GsHock_

Mam takie pytanie, rozmawialiśmy już kiedyś o tym, ale nie odpowiedziałeś. Nazwałeś swój błąd o 999900 rzędów wielkości malutkim. Czy podtrzymujesz, że to Twoim zdaniem malutki błąd?
Czy pomylenie syntezy jądrowej z procesem utleniania również uważasz za malutki błąd?

ocenił(a) grę na 9
hyrkan

Postaraj się czytać ze zrozumieniem. Tyle. Bywaj.

_GsHock_

Znów gimnazjalna riposta.

Nazwałeś swoje błędy małymi. Czy błąd 999900 rzędów wielkości jest mały? Jaki błąd byłby duży?

ocenił(a) grę na 9
hyrkan

HISTERIA xD Postaraj się czytać ze zrozumieniem. Tyle.

_GsHock_

Hejeczka.
Właśnie przeczytałem ze zrozumieniem, że chyba boisz się udzielać odpowiedzi merytorycznych. Czemu ktoś o takim strasznym przeroście samooceny jak Ty nie stara się przed innymi choć udawać, że ta samoocena ma jakieś potwierdzenie w faktach?

Wysil się, dziecko, odpowiedz na pytanie.

Czy błąd 999900 rzędów wielkości jest mały? Jaki błąd byłby duży?

ocenił(a) grę na 9
hyrkan

Zazdrość i Kompleksy wobec mnie powodują u Ciebie chęć spamowania w tylu miejscach w kółko tych samych wyssanych z palca dyrdymałów o tych kilku lapsusach językowych?:) Rozumiem. NATOMIAST PROSZĘ MNIE PRZESTAĆ NIEPOKOIĆ.

_GsHock_

I znów manipulacja.

Nie zazdroszczę Ci błędów, hipokryzji i histerii. :)

Zauważ, że cała ta rozmowa wynika stąd, że gdy zauważyłem Twoje błędy z zakresu fizyki i języka, Ty mnie zaatakowałeś jak narwany szczyl. :)

_GsHock_

Wiesz, że rozsądni ludzie kogoś, kto skłamał tyle razy co Ty, mieliby za kłamcę? Mam pytanie. Czy Twoi rodzice mają Cię za kłamcę? :)

_GsHock_

Nooo, a potem przeszedłeś siódmą klasę, ale wciąż myślałeś, że gwiazdy się "palą", teraz piszesz o tym na forum, a gdy poprawiam, to mnie trollujesz jak ostatni cham i prostach. Jejku. :)

ocenił(a) grę na 9
hyrkan

Dobra, pośmiałem się z Ciebie. Teraz już wystarczy tej zabawy. Bo już przekraczasz granicę. PROSZĘ PRZESTAĆ MNIE ZACZEPIAĆ.

_GsHock_

A z tego, że gwiazdy Twoim zdaniem się "palą" też się śmiałeś? :)

ocenił(a) grę na 9
hyrkan

Zazdrość i Kompleksy wobec mnie powodują u Ciebie chęć spamowania w tylu miejscach w kółko tych samych wyssanych z palca dyrdymałów o tych kilku lapsusach językowych?:) Rozumiem. NATOMIAST PROSZĘ MNIE PRZESTAĆ NIEPOKOIĆ.

_GsHock_

Czy "Kompleksy" to nazwa własna? Twoja wieś? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones