PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611272}

Commandos: Zadania specjalne

Commandos. Mas allá del deber
8,3 967
ocen
8,3 10 1 967
Commandos: Zadania specjalne
powrót do forum gry Commandos: Zadania specjalne

... zbyt wygórowany poziom trudności i megaliniwość. Co z tego, że klimat miażdży i doszło kilka "ficzerów" typu kamyczek czy paczka fajek skoro nie da się w to grać?!

Nawet pierwszej misji nie przeszedłem i mam serdecznie dość tej gry.

Dzięki Bogu, że powstało arcydzieło pod tytułem "Ludzie Odwagi". :)

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

dla mnie na równi z commandos 2 rzeczywiscie jest o wiele trudniejszy misja na kolei chyba najtrudniejsza
w 2 wystarczyła paczka papierosów i zielony bered i mozna bylo załatwic całą misje

STAMiNA

Uważam, że zbyt surowo oceniłeś ten dodatek. Właśnie niedawno skończyłem przechodzić po raz drugi Commandos: Behind Enemy Lines oraz Beyond the Call of Duty. Pierwszy raz przeszedłem te gry około 10 lat temu i zapamiętałem je jako bardzo trudne. Teraz gdy je przeszedłem po raz drugi stwierdzam, że wcale takie nie są, nie są łatwe, ale też nie powiedziałbym teraz, że są bardzo trudne. Nie miałem problemów z przejściem, było kilka momentów gdy trzeba było się zatrzymać i zastanowić co dalej, dodatek ukończyłem na hardzie. Gdy trzeba było to działałem po cichu, a gdy nie trzeba było to ustawiałem komandosów, wybierałem gnata i strzelałem do każdego Niemca w zasięgu, wielokrotnie używałem broni palnej. Teraz gram w Commandos: Strike in Narrow Path - nieoficjalny dodatek i co mogę powiedzieć to to, że ten standalone dodatek jest bardzo trudny, zdecydowanie trudniejszy od jedynki i dodatku. Żołnierzy jest sporo, jeden Niemiec kryty przez kilku innych, naprawdę trzeba się nakombinować. Ciekawe co byś powiedział na poziom trudności w tym Strike in Narrow Path :D Jeśli ktoś nie ukończył żadnej części Commandos to nie polecam grania w ten dodatek bo będzie zgrzytał zębami. Moim zdaniem poziom trudności jest tutaj przesadzony no, ale cóż, stanowi on niemałe wyzwanie. Szczerze mówiąc to nie wiem czy go przejdę - jest 9 misji, jestem w czwartej - bo ja też już zaczynam zgrzytać zębami. :D W piątej misji pewnie będę włosy rwał z głowy :D

ngc

Jak tam? Zostały włosy na głowie?

RAC_79

Świetne pytanie, podbijam.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

W zadania specjalne nie grałem od dziecka, ale gdzie ty w podstawce widziałeś liniowość?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones